Vinnie Hacker

Vinnie Hacker Amerika kökenli son dönemlerin en başarılı ve dikkat çeken fenomen isimlerinden birisidir. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Ailesi, yaşı, boyu, kilosu, eğitimi. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Vinnie Hacker Kimdir?

2002 yılının Temmuz ayında dünyaya gelen Hacker, Amerika’nın Washington eyaletinde bulunan Seattle Şehri’nde doğmuştur. Annesinin ismi Maria Hacker’dir. Annesi 911 acil servis memuru olarak çalışmış, babası ise elektrikçi’dir. Koyu bir katolik olarak yetişmiş ve dinine tutku ile bağlıdır. Sway Gaming ve Hype House üyesidir. (Hype House, Los Angeles, California merkezli genç TikTok kişiliklerinden oluşan bir kolektifin adı ve aynı zamanda bazı yaratıcıların daha önce yaşadığı konağın adıdır. Farklı etkileyicilerin ve içerik oluşturucuların kolayca birlikte videolar oluşturmasına olanak tanıyan ortak bir içerik evidir.)

Bir kardeşi vardır, kardeşi de kendisi gibi sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı birisi olan Reggie Hacker’dir. Sosyal medya dünyasının yine yakından tanıdığı ünlü isimler, Payton Moormeier, Mason Gaines ve Avani Gregg ile çok iyi arkadaştır. Onlarla instagram ve tiktok aracılığı ile tanışmış ve kısa sürede çok yakın dost olmuştur.

Hayvansever kimliği ile tanınan Vinnie Hacker evcil hayvanlara sahiptir. Genellikle ailesi ve arkadaşları ile vakit geçirmekten hoşlanmaktadır. En büyük hobileri ise dans etmek ve yemek pişirmek.

Vinnie Hacker Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.79 cm, kilosu 74, burcu ise yengeç’tir. 2021 yılı itibariyle 18 yaşında olan genç isim üniversite de eğitim hayatını sürdürmektedir. Kendi YouTube kanalına sahiptir ancak Ağustos 2020 yılından bu yana hiç bir paylaşımda bulunmamıştır. Kanalında 395 B civarında abonesi bulunmaktadır. vhackerr olarak kullandığı tiktok hesabında ki takipçi sayısı 10.6M. @vinniehacker olarak kullandığı instagram hesabında ki takipçi sayısı ise günümüz itibariyle 4,3milyon civarındadır. Son dönemde model olarak instagram hesabından da paylaşımlar yapmaktadır.

Eğlenmek için müzik videoları ve kısa filmler düzenledi ve ayrıca YouTube ve Instagram sayfaları için spor olaylarını bir araya getirdi. Seattle Select ve O’Dea Lisesi’nde beyzbol oynadı.


2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz