Azad Yılmaz

Azad Yılmaz

Azad Yılmaz genç yaşta iş dünyasına atılmış başarıları ile adından söz ettirmiştir. Ancak özellikle son dönemde sosyal medya dünyasında da ciddi bir takipçi sayısına ulaşmıştır. Sosyal medya kullanıcıları ise sık sık hakkında bir çok sorunun cevabını arar olmuştur.

Azad Yılmaz Kimdir? Nereli?

1982 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Samsun’ludur ve Samsun’da doğmuştur. Özellikle lüks yaşamı gözler önüne serildiğinde sıkça internet dünyasında en fazla merak edilen isimler arasında yer almaktadır. Eğlenceli hayatı ve paylaşımları ile iş hayatı dışında fenomen kimliği ile tanınmaktadır. Otomobiller, yatlar, havuzlar, yurt dışı seyahatleri, lüks villar, vakit geçirdiği lüks mekanlar ile hayatı ve yaşamayı seven birisi olarak yorumlanmaktadır.

Azad Yılmaz Ne İş Yapıyor?

En son yaptığı bir paylaşımda, otomobil işine girdiğini, Lüks araç alımı, satımı yaptığını belirtmiştir. Ancak sadece otomotiv sektöründe iş hayatını sürdürmediği bir gerçektir. Gerçekleştirdiği bir canlı yayında Künefe işi ile uğraştığını açıklamıştır. Ayda 3, 4 Milyon Künefe’yi Türkiye içinde sattıklarını, tanıttıklarını ve dünyanın bir çok ülkesine satış yaparak Künefe’yi dünyaya duyurduklarını belirtmiştir. Sahibi olduğu markanın ismi ise Künenfes’tir.

Azad Yılmaz Künenfes adlı künefe tatlısı markasının sahibi olarak iş hayatını sürdürmektedir. Künenfes markası ile tüm ürünler, Metro, Kipa, BİM ve Migros marketlerinin reyonlarında satılmaktadır. Paylaşılan resimlerdende anlaşılacağı üzere Serdar Ortaç, Nusret ve Hidayet Türkoğlu gibi bir çok ünlü ile de arkadaştır.

Bir çok kaynakta Lukoil ve Ulusoy Turizm gibi şirketler ile bir ilgisi olduğu söylense de bu kesin bir bilgi değildir.

Azad Yılmaz Boyu, Kaç Yaşında?

Belirtilen kaynaklara göre boyu 1.73 cm’dir. Yaşı ise 2021 yılı itibariyle 39’dur.

Son paylaşımlarından birisinde ise düşünüyorum bulamıyorum, ben bu zamana kadar niye evlenmedim diye bekar olduğunu da belirtmektedir. Kendisi hakkında hiç bir bilgi paylaşmamaktadır. Ne sosyal medya hesaplarında, ne magazin dünyasında ne de haber dünyasında hakkında bir röportaj yer almamaktadır. En kısa süre de kendisi ile bir röportaj yapılması ve hakkında bilinmeyenleri daha detaylı anlatması tüm takipçilerinin tek isteğidir. Tabi ki tek isteği derken bu zengin yaşamın içerisinde aldığı evlilik teklifleri, yardım teklifleri ve buna benzer bir çok istekler de takipçileri tarafından Azad Yılmaz‘a iletilmektedir.

Youtube üzerinden yüklediği, Bana Euro Verin La, İstanbul Manzarası, Azad Yılmazın Sofrası, İçermisiniz, Viski İle El Yıkıyor, İşimizin Başındayız, Şaka Değil Gerçek ve Doktor gibi videoları ciddi bir izlenme seviyesine ulaşmıştır. Her ne kadar büyük bir ilgi ile takip edilse de zaman zaman ciddi anlamda eleştirilere de maruz kalmaktadır. Ayrıca takipçileri videoları için sık sık Para sayıyor, ferrari, rakı sözleri, viski el yıkama ve ödül töreni gibi videolarını aratmaktadır.

İnstagram hesabında günümüz itibariyle 676bin civarında takipçisi bulunuyor. Ve Youtube kanalında ki abone sayısı ise 87,7 B.


14 Yorumlar

  1. Azat abi samsunlusun bende samsunlusun ve Samsun’da oturuyorum
    Senin buluşmak istitlyorum eyer haber verirsen hemn seninle yüz yüze konuşmak istediğim var insagram ismim den ulasabilirsin reis Emrecan_culh

  2. azat kardeşim seninle tanışmak isterim ve iş yapmak isterim amasya ya gel misafirim ol kesinlikle bekliyorum kesinlikle seninle tanışmak ve sende benle tanışmak ta çok geç kalmışız diyecegiz

  3. Önce kendini kurtarsın.. Çok laf yalansız çok mal haramsız olmaz. Bu adamında parayı temiz kazamadığı ortada. Alkolik görgüsüz ve agzından küfür düşmeyen biri..

  4. Hayatta bedel ödemeden yaşamak varya yaşıyorsun bu hayatı Allah bizide görüyor sana verdiğinin bir kısmını bize de verir inşallah adım Alican ATAOĞLU google beni iyi tanır ödediğim bedeller sıralanır ama senin gibi isim yapamadık sıkıntı yok icraat larımız yeter…

  5. bu adamı izlediyim kadarıyla çok mutsuz bu takılmasının nedeni belki neşelenirim unuturum diye yapıyor takıldıkça yalnızlasıyor sağlam iki dostu yokturdur

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz