KimNereli.net

Azad Yılmaz

Azad Yılmaz Kimdir?

Azad Yılmaz
Gerçek adı: Azad Yılmaz
Doğum Tarihi: 1982 (38 yaşında)
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.73
Meslek: İş Adamı
Doğum yeri: Samsun

Azad Yılmaz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Azad Yılmaz Ulusoy’un sahibi mi? varisi mi? gibi bir çok soru ile merak konusu olan iş adamıdır. Peki kimdir? aslen nereli? evli mi? kaç yaşında? hakkında merak edilen sorulan cevapları sizlerle. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Genç yaşta iş dünyasına adım atan Azad Yılmaz son dönemlerde instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Özellikle lüks yaşamı gözler önüne serildiğinde sıkça internet dünyasında en fazla merak edilen isimler arasında yer almıştır.

1982 yılında dünyaya gelen Azad Yılmaz aslen Samsun’ludur ve Samsun’da dünyaya gelmiştir. Kimi takipçisi paylaştığı resim ve videolara olumsuz tepkiler verse de ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. İnstagram hesabında 2018 yılı itibariyle 236 Bin takipçi sayısına sahiptir.

Eğlenceli hayatı ve paylaşımları ile iş hayatı dışında fenomen kimliği ile tanınmaktadır. Otomobiller, yatlar, havuzlar, yurt dışı seyahatleri, lüks villar, vakit geçirdiği lüks mekanlar ile hayatı ve yaşamayı seven birisi olarak yorumlanmaktadır.

Youtube üzerinden yüklediği, Bana Euro Verin La, İstanbul Manzarası, Azad Yılmazın Sofrası, İçermisiniz, Viski İle El Yıkıyor, İşimizin Başındayız, Şaka Değil Gerçek ve Doktor gibi videoları ciddi bir izlenme seviyesine ulaşmıştır. Her ne kadar büyük bir ilgi ile takip edilse de zaman zaman ciddi anlamda eleştirilerede maruz kalmaktadır.

Azad Yılmaz ne iş yapıyor? iş hayatı;

En son yaptığı bir paylaşımda, otomobil işine girdiğini, Lüks araç alımı, satımı yaptığını belirtmiştir. Ancak sadece otomotiv sektöründe iş hayatını sürdürmediği bir gerçektir. Bir çok kaynakta Lukoil ve Ulusoy Turizm gibi şirketler ile bir ilgisi olduğu söylense de bu kesin bir bilgi değildir. Katıldığı bir canlı yayında Künefe işi ile uğraştığını açıklamıştır. Ayda 3, 4 Milyon Künefe’yi Türkiye içinde sattıklarını, tanıttıklarını ve dünyanın bir çok ülkesine satış yaparak Künefe’yi dünyaya duyurduklarını belirtmiştir. Sahibi olduğu markanın ismi ise Künenfes’tir.

Künenfes adlı künefe tatlısı markasının sahibi olarak, Künenfes markasıyla tüm ürünler, Metro, Kipa, BİM ve Migros marketlerinin reyonlarında satılmaktadır.

Son paylaşımlarından birisinde ise düşünüyorum bulamıyorum, ben bu zamana kadar niye evlenmedim diye bekar olduğunu da belirtmektedir. Kendisi hakkında hiç bir bilgi paylaşmamaktadır. Ne sosyal medya hesaplarında, ne magazin dünyasında ne de haber dünyasında hakkında bir röportaj yer almamaktadır. En kısa süre de kendisi ile bir röportaj yapılması ve hakkında bilinmeyenleri daha detaylı anlatması tüm takipçilerinin tek isteğidir. Tabi ki tek isteği derken bu zengin yaşamın içerisinde aldığı evlilik teklifleri, yardım teklifleri ve buna benzer bir çok istekler de takipçileri tarafından Azad Yılmaz’a iletilmektedir.


YORUMLAR

Yazıya 13 yorum yapılmış.

 1. zeynel sel 5 Ekim 2019

  azat abi beni acill ara abi lütfen

 2. Emrecan çulha 20 Ekim 2019

  Azat abi samsunlusun bende samsunlusun ve Samsun’da oturuyorum
  Senin buluşmak istitlyorum eyer haber verirsen hemn seninle yüz yüze konuşmak istediğim var insagram ismim den ulasabilirsin reis Emrecan_culh

 3. Ali Tokcan 10 Aralık 2019

  Azat baba seni cok seviyorum kuşadasına seni balık rakıya cagırmak istiyorum dik dur egilme bu TÜRKİYE seninle AZAT BABAAAAA

 4. murat çiftcioğlu 16 Ocak 2020

  azat kardeşim seninle tanışmak isterim ve iş yapmak isterim amasya ya gel misafirim ol kesinlikle bekliyorum kesinlikle seninle tanışmak ve sende benle tanışmak ta çok geç kalmışız diyecegiz

 5. Filiz gezgiç 20 Ocak 2020

  Önce kendini kurtarsın.. Çok laf yalansız çok mal haramsız olmaz. Bu adamında parayı temiz kazamadığı ortada. Alkolik görgüsüz ve agzından küfür düşmeyen biri..

 6. tespit çi 31 Ocak 2020

  birisi adamı rakı balığa çağırıyo birisi gel iş kuralım dio

 7. Muammer Karakaya 2 Şubat 2020

  Ne mezunu acaba bilenler yazsın

 8. Turgay sönmez 24 Nisan 2020

  Ziyâret etmek istiyorum

 9. sizene beya 6 Mayıs 2020

  sizene beya yok birisi diyir ki ben baligia gidiyem biriside diyir benem eve gel bu neymis beya

 10. Ömer Ercan 18 Mayıs 2020

  Hayal görmeyin . Yaşadığı hayatın 1 saati için takla atarsiniz. Sağlıkla kalsın

 11. Alican ATAOĞLU 27 Mayıs 2020

  Hayatta bedel ödemeden yaşamak varya yaşıyorsun bu hayatı Allah bizide görüyor sana verdiğinin bir kısmını bize de verir inşallah adım Alican ATAOĞLU google beni iyi tanır ödediğim bedeller sıralanır ama senin gibi isim yapamadık sıkıntı yok icraat larımız yeter…

 12. Hakan Yilmaz 2 Haziran 2020

  Samsun’un çarşamba ilçesi nin partal Ahmet’i

 13. isimsizim 1 Temmuz 2020

  Evlimisinnn ??? ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Azad Yılmaz
Gerçek adı: Azad Yılmaz
Doğum Tarihi: 1982 (38 yaşında)
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.73
Meslek: İş Adamı
Doğum yeri: Samsun
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

498.922 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

493.955 kez okundu

3.

Beren Saat

424.536 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

398.946 kez okundu

5.

Tarık Akan

310.927 kez okundu

6.

Tarkan

259.621 kez okundu

7.

Volkan Demirel

240.480 kez okundu

8.

Emre Mor

215.722 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

215.088 kez okundu

10.

Ersay Üner

212.001 kez okundu