Azad Yılmaz

17

Azad Yılmaz sosyal medya dünyasında ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Takipçileri tarafında hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Özellikle sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı genç işadamı hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Azad Yılmaz Kimdir?

Azad Yılmaz girişimci, iş adamı ve sosyal medya fenomeni olarak tanınmaktadır. Özellikle sosyal medyanın çok yakından tanıdığı ve takip ettiği bir isimdir.

Özellikle lüks yaşamı gözler önüne serildiğinde internet dünyasında en fazla merak edilen isimler arasında yer almaktadır. Eğlenceli hayatı ve paylaşımları ile iş hayatı dışında fenomen kimliği ile tanınmaktadır. Otomobiller, yatlar, havuzlar, yurt dışı seyahatleri, lüks villalar, vakit geçirdiği lüks mekanlar ile hayatı ve yaşamayı seven birisi olarak yorumlanmaktadır.

Azad Yılmaz Nereli?

Azad Yılmaz Samsun’ludur. Aslen baba tarafından Samsun nüfusuna kayıtlı olan ünlü isim, genellikle sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar da yine yaşantısını sürdürdüğü Samsundan yapmaktadır.

Sık sık Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP), siyasi görüşü, ailesi, annesi, babası ve abisi gibi aramalar da mevcut, ancak bu konular hakkında bilgiye ulaşılamamıştır.

Azad Yılmaz Ne İş Yapıyor?

Azad Yılmaz son yaptığı bir paylaşımda, otomobil işine girdiğini, Lüks araç alımı, satımı yaptığını belirtmiştir. Ancak sadece otomotiv sektöründe iş hayatını sürdürmediği bir gerçektir. Gerçekleştirdiği bir canlı yayında Künefe işi ile uğraştığını açıklamıştır. Ayda 3, 4 Milyon Künefe’yi Türkiye içinde sattıklarını belirtmiştir. Ayrıca dünyanın bir çok ülkesine satış yaparak Künefe’yi dünyaya duyurduklarını belirtmiştir. Sahibi olduğu markanın ismi ise Künenfes’tir.

Son olarak sosyal medya hesapları üzerinden de belirttiği üzere Azadet kurucusu olarak iş hayatını sürdürmektedir. Türkiye’deki yatırımlar için hazırlıkların başladığını, İstanbul’da çeşitli yatırımları bulunduğunu ayrıca daha önce Ankara ve Antalya şehirlerinde de yatırım yapacaklarını dile getirmiştir. @azadet_turkiye resmi instagram hesabı da aktiftir, paylaşımları sürmektedir.

Diğer bir yandan, Künenfes adlı künefe tatlısı markasının sahibi olarak iş hayatını sürdürmektedir. Künenfes markası ile tüm ürünler, Metro, Kipa, BİM ve Migros marketlerinin reyonlarında satılmaktadır. Paylaşılan resimlerden de anlaşılacağı üzere Serdar Ortaç, Nusret ve Hidayet Türkoğlu gibi bir çok ünlü ile de arkadaştır.

Diva Bülent Ersoy’un sahnesinde de yer aldığı bir video paylaşmıştır. Geçmiş dönemlerde Galatasaray takımına Cristiano Ronaldo transferi için gerekli yardımı yapacağını da açıkladığı belirtiliyor.

Bir çok kaynakta Lukoil ve Ulusoy Turizm gibi şirketler ile bir ilgisi olduğu söylense de bu kesin bir bilgi değildir.

Azad Yılmaz Kaç Yaşında? Boyu

Azad Yılmaz 42 yaşında ve 1.73 boyundadır. Doğum tarihi 6 Mayıs 1982, kilosu 70, burcu ise boğadır.

İnstagram hesabında günümüz itibariyle 1,2milyon civarında takipçisi bulunuyor. İnstagram hesabı: @azadylmaz Ve Youtube kanalında ki abone sayısı ise 127 B. Youtube kanalı kullanıcı ismi @AzadYılmazOfficial ‘dır. Telefon numarası, sigorta şirketi, gözlüğü ve kolye gibi bir çok şeyi ile hayatı merak edilen isimdir.

Son paylaşımlarından birisinde ise düşünüyorum bulamıyorum, ben bu zamana kadar niye evlenmedim diye bekar olduğunu da belirtmektedir. Kendisi hakkında hiç bir bilgi paylaşmamaktadır.

ünlü ismin dile getirdiği bazı sözleri ve hayranları tarafından sık sık aranan video başlıkları şu şekilde.

Bana Euro Verin La, İstanbul Manzarası, Azad Yılmazın Sofrası, İçermisiniz, Viski İle El Yıkıyor. İşimizin Başındayız, Şaka Değil Gerçek ve Doktor gibi videoları ciddi bir izlenme seviyesine ulaşmıştır. Her ne kadar büyük bir ilgi ile takip edilse de zaman zaman ciddi anlamda eleştirilere de maruz kalmaktadır. Ayrıca takipçileri videoları için sık sık Para sayıyor, ferrari, rakı sözleri, viski el yıkama ve ödül töreni gibi videolarını aratmaktadır.

Son dönemde yaşanan deprem faciası sonrası ise duyarlılığı ile dikkat çekmiştir. Deprem’in ilk gününden itibaren deprem bölgesinde bulunan Yılmaz, Hatay Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz ile de deprem bölgesinde paylaşımlar da bulunmuştur.

17 Yorumlar

  1. Azat abi samsunlusun bende samsunlusun ve Samsun’da oturuyorum
    Senin buluşmak istitlyorum eyer haber verirsen hemn seninle yüz yüze konuşmak istediğim var insagram ismim den ulasabilirsin reis Emrecan_culh

  2. azat kardeşim seninle tanışmak isterim ve iş yapmak isterim amasya ya gel misafirim ol kesinlikle bekliyorum kesinlikle seninle tanışmak ve sende benle tanışmak ta çok geç kalmışız diyecegiz

  3. Önce kendini kurtarsın.. Çok laf yalansız çok mal haramsız olmaz. Bu adamında parayı temiz kazamadığı ortada. Alkolik görgüsüz ve agzından küfür düşmeyen biri..

  4. Hayatta bedel ödemeden yaşamak varya yaşıyorsun bu hayatı Allah bizide görüyor sana verdiğinin bir kısmını bize de verir inşallah adım Alican ATAOĞLU google beni iyi tanır ödediğim bedeller sıralanır ama senin gibi isim yapamadık sıkıntı yok icraat larımız yeter…

  5. bu adamı izlediyim kadarıyla çok mutsuz bu takılmasının nedeni belki neşelenirim unuturum diye yapıyor takıldıkça yalnızlasıyor sağlam iki dostu yokturdur

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz