Lucifer Michaelson

Lucifer Michaelson sosyal medya dünyasının son dönemlerde büyük merak uyandıran isimlerinden olmuştur. Uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim hakkında merak edilenler. Kısaca kariyeri, biyografi ve hayatı.

Lucifer Michaelson Kimdir?

Lucifer Michaelson sosyal medya fenomeni, youtuber, video içerik üreticisi ve model. Video ve resim gibi yapmış olduğu paylaşımlarda açık sözlülüğü, sansürsüz ve cesur duruşu kendisine büyük bir artı kazandırmıştır.

Lucifer Michaelson Nereli?

Lucifer Michaelson aslen Konya’lı olarak bir çok kaynakta belirtiliyor. Ancak doğum yeri ile ilgili maalesef henüz bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Lucifer Michaelson Gerçek İsmi Nedir?

Lucifer Michaelson’ın gerçek adı Kaan Alkan’dır.

Lucifer Michaelson Boyu, Kaç Yaşında?

Lucifer Michaelson 33 yaşında ve 1.90 boyundadır. Doğum tarihi 5 Ekim 1990, burcu ise terazi’dir. Kasları ve vücudu ile de tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Resmi instagram hesabı @lucifermichaelsonreels resmi twitter hesabı @onlymichaelsons resmi youtube video kanalı ise @LuciferMichaelson ‘dır. Youtube video kanalında 595B civarında abonesi bulunuyor.

Junior Michaelson isminde bir erkek kardeşi vardır.
Lucifer Michaelson3
Sosyal medyada özellikle göbekli twich vb. yayıncıları ile ilgili dalga videosu bulunuyor. Bu konuda bir insan Allah’ın yarattığı mükemmelliği kendisi bozuyorsa ben onunla dalga geçerim. Ama yaratılıştan olan bir şeyle dalga geçmem söz konusu bile olamaz diyerek hassasiyetini dile getirmiştir. Özellikle Jahrein ile kavgası uzun süre gündem olmuştur.

Her ne kadar tüm resim ve videolarında hac kolye ve küpesi taktığı görünsede, dini inancı ile ilgili herhangi bir kesin bilgiye ulaşılamamıştır.

Lisans eğitimini Radyo televizyon programcılığı üzerine tamamlayan Kaan Alkan, geçmiş yıllarda Star Akademi programında yaşadığı Cuma namazı krizi ile uzun süre gündemde kalmıştır. Henüz 3 yaşındayken ailesi ile birlikte Türkiye’ye dönmüştür. İlerleyen yıllarda ailesi ile birlikte yaşamaya alışamamış ve yaşantısını tek sürdürmeye karar vermiştir.

İlk zamanlar fırında çalışmış, su, simit ve cd. vb. satışı gibi küçük işlerde çalışarak hayata tutunmuştur. Bir süre sonra kadın kuaföründe çalışmaya başlayan Kaan Alkan, o dönemde Breakdance’a merak sarmış, müzik ile dans etmeye başlamış, devamında şan dersleri almaya başlamıştır.

Sonrasında barlarda çalıp söylemeye başlayan yakışıklı isim, Star Akademi yarışmasına katılmıştır. Yarışmanın ardından bir fotoğrafçı arkadaşının önerisi ile güzellik yarışmasına katılarak 1. olmuştur. Gökhan Özen, Şebnem Ferah, Ömür Gedik ve İrem Derici gibi isimlerin klip çalışmalarında yer almıştır.

W Models Management isminde bir ajans kuran genç isim, michaelsonwear markası ile de tişört, gömlek, mont vb. giyim üzerine sektöre yeni bir soluk getirmiştir.

Özel hayatı, yaşamı, sevgilisi vb. hakkında çok daha detaylı soruların cevapları araştırılıyor. Üyelere özel yayınladığı sansürsüz videolarının bulunduğu da belirtilen yakışıklı ismin, youtube video kanalında parti, lüks hayat, soru cevap, giyim, kızlar vb. bir çok paylaşım bulunuyor.
Lucifer Michaelson resim jpg


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz