Hale Topcu

0

Hale Topcu hakkında hayranları tarafından merak edilen tüm detaylar! Güzel isim kaç yaşında? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Hale Topcu Kimdir?

Hale Topcu oyuncu olarak başarılı kariyerini sürdürmektedir. Bartın Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde Temel Oyunculuk / Tiyatro, Spikerlik ve Sunuculuk eğitimi almıştır.

Ayrıca Emmy ödüllü ünlü yönetmen Hilal Saral’dan İstanbul Film Akademisinde Kamera Önü Oyunculuk eğitimi de almıştır.

Hale Topcu Nereli?

Hale Topcu aslen doğma büyüme Ankara’lıdır.

Hale Topcu Boyu, Kilosu

Güzel isim 1.70 boyunda ve 50 kilodur.

Hale Topcu Kaç Yaşında?

Hale Topcu 28 yaşındadır. Doğum tarihi 26 Nisan 1996, burcu ise boğa’dır.
hale topcu4 jpg
Kısaca Kariyeri, Hayatı:

1996 yılında dünyaya gelen başarılı isim, günümüze kadar kadar Kardeşlerim, Bir Peri Masalı, Gecenin Ucunda gibi dizilerde yer almıştır. Ayrıca günümüz itibariyle, Fox Tv ekranlarında yer alan Yasak Elma isimli dizide Elif karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Dans etmekten keyif alan ve şuan aktif olarak dans eden yetenekli oyuncu bir dönem dans kariyerinde Anadolu Ateşinde profesyonel olarak dans etmiştir.

Üniversite döneminde de dans grubuyla ülkemizi yurtdışında birçok ülkede temsil etmiştir. Ayrıca başarılı isim Ankara Üniversitesi TÖMER kurumunda Akademisyen olarak görev almış ve Yabancılara Türkçe Eğitimi bölümünde Türkçe öğretmiştir.

Seyahat etmeyi ve fotoğraf çekinmeyi çok seven oyuncunun resmi İnstagram hesabı kullanıcı ismi @haletpcu’dur.
hale topcu1 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz