Serel Yereli

1

Serel Yereli uzun yıllardır yaşantısını yurt dışında sürdürmektedir. Ülkemizde olduğu kadar, yurt dışında da ciddi bir hayran kitlesine sahip olan güzel isim hakkında merak edilenler! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Serel Yereli Kimdir?

Serel Yereli oyuncu, şarkıcı, model. Annesi İngilizce Öğretmenliği, babası ise bir dönem Hentbol Federasyon Başkanlığı yapmıştır. Annesinin İngilizce öğretmeni olması nedeni ile evde de sürekli İngilizce konuşmuş ve iyi derecede İngilizce öğrenmiştir. Babasının ismi Serdar Yereli, annesinin ise Elif Yereli’dir.

Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

2012 yılında katıldığı O Ses Türkiye yarışması’ndan hatırlayacağımız Serel Yereli yarışmada başarısız olsada oyunculuk ve müzik hayatında başarıları ile adından söz ettirmektedir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizide Alara karakterini canlandırmıştır.

Serel Yereli Nereli?

Serel Yereli İzmir’lidir. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmekte, İzmir’in kızları güzeldir sözünün gerçekliğini gözler önüne sermektedir. Baba tarafından aslen İzmir nüfusuna kayıtlı olan Yereli, İzmir Göztepe’de doğumludur. Hakkında göçmenmi? sorusu da sorulmaktadır.
Serel Yereli6

Serel Yereli Boyu, Kilosu

Serel Yereli 1.75 boyunda ve 59 kilodur. Göz rengi mavi, saç rengi ise sarı.

Serel Yereli Kaç Yaşında?

Serel Yereli 29 yaşındadır. Doğum tarihi 19 Nisan 1995, burcu ise koç’tur.

Türkiye’de geçmiş yıllarda O Ses Türkiye yarışmasında da yer almıştır. O dönemde Hülya Avşar, Mustafa Sandal, Hadise ve Murat Boz jüri üyesi olarak yarışma da yer almış isimlerdir.

Oyunculuğa ise bir süre ara vermiş İngiltere’de müzik çalışmalarını sürdürmüştür. Özellikle 2018 yılında yayınlanan One Thing isimli şarkı ve klibi uzun süre gündemde kalmıştır. Son dönemlerde ise sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ve yayınladığı videolar ile sıkça gündeme gelmektedir.

Günümüzde yaşantısını İngiltere’de sürdüren başarılı isim, müzik ve albüm çalışmalarını sürdürmektedir. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar büyük ilgi görmektedir. Berlin hükümeti yakında halka açık yüzme havuzlarında tüm cinsiyetler için üstsüz yüzmeye yasal olarak izin verileceğini duyurmuştur. Bu duyurunun ardından Yereli, “Güneş açınca rahatça soyunabiliyoruz” diye açıklama da bulunmuş, ayrıca tepki göstererek “Yasa dışı mıydı?” ifadelerini kullanmıştır.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı cesur paylaşımlar da dikkat çekmektedir. Güzelliği ile her defasında takipçileri, hayranları tarafından estetiksiz hali, estetiği var mı? gibi sorularla da gündeme gelmektedir. Bu konu hakkında bir bilgiye ulaşılamamıştır. Sevgilisi varmı? bilinmemekte ancak, uzun süredir böyle bir paylaşım da bulunmamıştır.

Resmi instagram hesabı @sserelyereli ‘dir. Yine aynı hesap ismi ile twitter hesabı mevcut ancak, twitter hesabı kilitlidir.
Serel Yereli7

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz