Payton Moormeier

Payton Moormeier sosyal medya hesapları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Tiktok, instagram, twitter ve youtube video kanalı ile kısa sürede ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Hakkında ise kaç yaşında? sevgilisi kim? nereli? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 yılının Temmuz ayında, Amerika Kaliforniya’da küçük bir kasaba’da dünyaya gelmiştir. Kendisinden küçük Faith isminde bir kız kardeşi olan Moormeier, kız kardeşi ile birlikte bekar olan annesi tarafından yetiştirilmiştir. Annesi’nin ismi Joanne’dir. Çok küçük yaşlardan itibaren şarkı ve müzik ile iç içe olan Moormeier, ayrıca çok sayıda doğal yetenek ve beceriye sahiptir. İlerleyen süreçte Tiktok ile tanışmış ve ilk videolarını dudak senkronizasyonu ve komik içerikler üzerine yayınlamıştır. Daha sonra, daha anlamlı içerikler üretmeye karar vermiş ve çeşitli fikirler ve yorumlamalar ile paylaşımlarını sürdürmüştür.

Payton Moormeier boyu, kilosu, burcu, sosyal medya hesapları;

Sosyal yıldız en iyi 12 milyondan fazla hayran kazandıran payton TikTok hesabı ile bilinir. Genellikle Anthony Reeves, Jaden Hossler ve Avani Gregg gibi arkadaşların yanında komedi dudak senkronizasyonu ve dans videoları yayınlıyor . Ayrıca bir şarkıcı, ilk single’ı “Love Letter” ı Nisan 2020’de yayınladı.

Sosyal medya hesapları, takipçi sayıları;

29 Nisan 2017 tarihinde tiktok kullanmaya başlamıştır. Günümüzde ise kullandığı tüm sosyal medya hesapları ile çok ciddi takipçi sayılarına ulaşmıştır. 2017 yazında ayrılıncaya kadar TikTok grubu JrElite’nin bir üyesiydi. 2018’de Orlando’da Playlist Live’a katıldı. 2019’da kazanılan “Anthony’nin bana yollarını öğretiyor” başlıklı 2019 TikTok videosunda Anthony Reeves ile rol aldı. 2019 yılının Temmuz ayında, Jaden Hossler ve Tayson Madkour ile bir Wall of Fame yarışmasında yarışmıştır. Ülkenin ünlü fenomen isimlerinden Chase Hudson gibi kariyerini sürdürmektedir.

Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 3,9milyon, Twitter hesabında 307,3 B Takipçi sayısına sahiptir. Youtube video kanalında ki abone sayısı 1,14 Mn.. Tiktok hesabında ki hayran, takipçi sayısı ise 12.2M… En son youtube video kanalında seslendirdiği Love Letter isimli parça yayınlanmıştır. Bu parça kısa süre içinde 1 Milyon’un üzerinde izlenme sayısını ulaşmıştır.

Günümüzde yaşantısını Los Angeles’ta sürdüren Moormeier’in boyu 1.73 cm, kilosu 63, burcu ise aslan’dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz