Pelin Yar

Pelin Yar son dönemlerde sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı dans videoları ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Pelin Yar Kimdir? Nereli

2002 yılının Mart ayında dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumludur ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Babası Ahmet Yar, annesi Öznur Yar, ayrıca Onur isminde bir de abisi vardır. İMKB’de İlköğretim eğitimini tamamlamış, Uğur Ortaokulları ardından Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Çok çalışkan bir kimliğe sahiptir.

Henüz 14 yaşında iken Dance branşı ile dans hayatına başlamıştır. 16 yaşında Lise eğitimi döneminde iken de ülkemizin en iyi dans okullarından 2Day Dance Academy’de asistan eğitmenliğe yükselmiş dans dersleri vermeye başlamıştır. Okulun Proje takımında ise sağlam bir yer edinen Pelin Yar günümüzde sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile büyük bir beğeni toplamaktadır.

Pelin Yar Boyu, Kilosu, Yaşı, Sevgilisi Kim?

Boyu 1.64 cm, kilosu 50, burcu ise balık’tır. 2021 yılı itibariyle 19 yaşındadır. @pelinyarr olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 219bin civarındadır. Tiktok hesabında 1.5M, youtube video kanalında ise şimdilik 42,6 B abonesi bulunmakta. Hayran kitlesi her geçen gün artmaya devam etmektedir. Sevgilisi ise kendisi sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan Berk Çiçekgil’dir. Berk Çiçekgil’in de kendisine ait youtube kanalı bulunmakta, oda genellikle dans videoları paylaşmaktadır.

En sevdiği yiyecek Fondü. En sevdiği şarkıcı Selena Gomez. İki kulağında toplam 4 küpe bulunuyor.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz