Rashel Kolaneci

1

Rashel Kolaneci Kickboks kariyeri dışında özellikle sosyal medya dünyasında da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Rashel Kolaneci Kimdir?

Rashel Kolaneci bir Kickboks şampiyonu’dur. Ayrıca ekran severler tarafından 2019 yılında yayınlanan komedi filmi Falco’daki rolü ile tanınmıştır. Sporcu, televizyon sunucusu ve oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir. Şovları ve filmleri aracılığı ile geniş bir takipçi ve hayran kitlesine sahiptir. Son dönemde ise Tiktok uygulaması ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Ayrıca TikTok hesabında toplam 4,7m beğenisi bulunmaktadır. Önemli filmleri hakkında kısa bir biyografi içeren bir IMDb sayfası bulunmaktadır. Sosyal medya dünyasında Raimus ile tanınan ünlü isim, şu anda Worldwide Marketing Company ile çalışmaktadır. Tüm bunların yanı sıra iç giyim ve Colorsuper isimli kendi giyim markasını bulunmaktadır. Satılan ürünlerin 100 doların üzerindeki siparişleri ücretsiz uluslararası nakliye ile gönderildiği belirtiliyor.
Rashel Kolaneci2 jpg

Rashel Kolaneci Nereli?

Rashel Kolaneci aslen Arnavutluk doğumlu, Arnavut asıllıdır.

Haftalık Erm Mamaqi’nin Xing with Ermalin’ şovunun devam eden yayınından sonra, Arnavutluk’un en çok konuşulan ve tartışılan isimlerinden birisi olmuştur. Ayrıca sosyal medyada paylaştığı klibi sayesinde uluslararası takipçiler kazanmış ve ülkesini ve kendisini uluslararası alanda tanıtmıştır.

Resmi instagram hesabını @rashelkolaneci olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında 2milyon takipçisi bulunuyor.

Rashel Kolaneci Boyu, Kaç Yaşında?

Rashel Kolaneci 28 yaşında ve 1.65 boyundadır. Doğum tarihi 22 Haziran 1995, burcu ise yengeç’tir.

Resmi instagram hesabında dünyaca ünlü Türk isim Nusret ile de ilgili bir paylaşımı bulunmaktadır. Resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile her geçen gün hayran kitlesi artmaya devam etmektedir.
Rashel Kolaneci 1 jpg

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz