Dora Dalgıç

3

Dora Dalgıç ekran severler tarafından ilk olarak yer aldığı Güldüy Güldüy Show Çocuk isimli program ile tanınmıştır. Hakkında ise kısa süre içinde bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca eğitimi, kariyeri, biyografi ve hayatı.

Dora Dalgıç Kimdir?

Dora Dalgıç tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. İstanbul Çengelköy Havuzbaşı İlköğretim Okulu’nda eğitim görmüş, günümüz itibariyle Lise eğitim hayatını başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Derin Dalgıç isminde bir abisi vardır, iki kardeştir.

Dora Dalgıç Nereli?

Dora Dalgıç aslen İstanbul doğumludur. Babasının ismi Serdar Dalgıç’tır, ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Dora Dalgıç Kaç Yaşında?

Dora Dalgıç 17 yaşındadır. Doğum tarihi 19 Nisan 2007, burcu ise koç’tur.
dora dalgic4 jpg

Dora Dalgıç Boyu, Kilosu

Dora Dalgıç 1.60 boyunda ve 47 kilodur.

Oyunculuk Kariyeri, Oynadığı Sinema, Diziler

Genç oyuncu ilk olarak Güldüy Güldüy Show çocuk programı ile tanınmıştır. Daha sonra Bizim Köyün Şarkısı, Can Dostlar ve Gamonya Hayaller Ülkesi sinema filmlerinde rol almıştır. En son Leyla Tanlar, Ecem Erkek, Burak Dakak, Zeynep Çamcı, Binnur Kaya, Olgun Toker ve Doğan Can Sarıkaya gibi isimlerinde rol aldığı Güzel Günler adlı dizi de rol almıştır. Güzel Günler isimli dizi de Ayşim karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Ayrıca Küçük Ağa, Umutsuz Ev Kadınları, Kayıp Şehir, Kara Ekmek, Güneşi Beklerken, Babam İçin, Öyle Bir Geçer Zamanki, Sadakatsiz ve Harem gibi bir çok projede yer almıştır.

Resmi instagram hesabı @doradalgiic ‘dır. Ayrıca @doradalgic5696 youtube video kanalında geçmiş yıllarda paylaştığı bir kaç videosu bulunuyor.
dora dalgic1 jpg

3 Yorumlar

  1. Meraba ben yasemin soyadım kayapınar ben berat efeyi tanıyorum ben istabulda oturuyorum ben neresin derseniz sivaslıyım neresinde suyun yerisinde ozaman ben evimde oturuyordum beni annem çardı ben biyan merdivenden yuvarlandım dora dalgıç ben seni tanıyorum eskiden senle arkadaştık benim göz rengim mavi ben okulumda kavga ediyom vede sizin okula gidiyorum orası çok güzel ve akıllı tahta var ben çok eğlendim dora dalgıç berat efeye selam söylermisin ben onu çok seviyorum onu yanlış anlamada berat efenin sevgilisi varmı söylermisin lütfennnnnnnnn????berat efeye gelsin tammammı

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz