Mükremin Gezgin

Mükremin Gezgin sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Son dönemde özellikle hamileyim açıklaması ile gündem olmuş ve hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mükremin Gezgin Kimdir? Nereli?

Sosyal medya fenomeni olan Mükremin Gezgin 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen doğma büyüme Ankara’lıdır. Özellikle İnstagram ve tiktok hesaplarında aktif olarak paylaşımlarını sürdürmektedir.

Mükremin Gezgin Kaç Yaşında?

1998 doğumlu olduğunu belirttiğimiz fenomen Mükremin Gezgin 2022 yılı itibariyle 24 yaşında, burcu ise koç’tur. Resmi sosyal medya hesaplarından en çok tiktok ve instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle @mukremin_gezgin instagram hesabında ki takipçi sayısı 116bin. Tiktok hesabı @mukremingezgin de ise 1.1M civarındadır.
mukremin gezgin5

Hamile mi?

2022 yılında ise takipçilerinde gebelik, hamilelik paylaşımları ile ciddi bir merak uyandırmıştır. Takipçileri sık sık Mükremin Gezgin hamile mi? sorusunun cevabını araştırmaya başlamıştır.

13 Nisan tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı bir video paylaşımına Sizce neden hamile olduktan sonra 32 kilo almak? notunu düşmüştür. Bir başka paylaşımında ki not ise, 70 kiloyken hamile kalıp 104 kilo olmak nasıl bir duygu ya. Doğum günü kutlamasında ise Onur’um kucağıma hayırlısıyla gelsin duasında bulunmuştur. Yani doğacak çocuğuna Onur ismini vereceğini belirtmiştir.

Ancak son yapılan açıklamalar ile hamilelik paylaşımlarının herhangi bir gerçeği yansıtmadığı açıklanmıştır.

Uzun yıllardır yaşantısını Ankara’da sürdürmektedir. Ancak yaptığı son tiktok paylaşımlarından birisinde şimdi Ankara sana kalsın demiştir. Benim evime gelip çocuğa sahip çıkmak istiyonuz ya iyi bir kaynana, iyi bir koca olsaydınız sahip çıkardınız. İstanbul’a gidiyorum, yakamdan düşün notu ile İstanbul’a mı taşınıyor, artık İstanbul’da mı yaşamaya devam edeceği merak konusu olmuştur.

Eylem Şahin, Kobra Murat, Murat Övüç, Meriç Köse ve Seyhan Soylu gibi bir çok ünlü isim ile paylaşımları bulunmakta. Ünlülerin dünyasında da tanınan bir simadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz