Sıla Dündar

0

Sıla Dündar sosyal medya dünyasında HeySıla ismi ile tanınmaktadır. Tiktok, instagram ve diğer sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sıla Dündar Kimdir?

Sıla Dündar HeySıla olarak sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı fenomen isimdir. Fenomen, youtuber ve tiktoker olarak bir çok başarılı paylaşımın altına imzasını atmıştır.

Aktif olarak kullandığı tiktok ve instagram hesapları üzerinden paylaşımlarını sürdürmektedir. Abisi Ahmet Can Dündar ile birlikte hazırlayıp takipçilerinin beğenisine sunan ünlü ismin bu videoları oldukça ilgi görmektedir.
Sıla Dündar

Sıla Dündar Nereli?

Sıla Dündar doğma büyüme aslen İzmir’lidir. Yaşantısını ailesi ile birlikte İzmir’de sürdürmektedir.

Sıla Dündar Boyu

Sıla Dündar’ın boyu 1.65 cm civarındadır.

Sıla Dündar Kaç Yaşında?

Sıla Dündar 20 yaşındadır. Doğum tarihi 2 Nisan 2004, burcu ise koç’tur.

Sosyal medya hesaplarında binlerce takipçi ve milyonlarca izlenme sayısına ulaşmış başarılı bir medya fenomenidir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @heyysila ‘dır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 891bin civarındadır.

Resmi youtube video kanalındaki açıklaması ise şu şekildedir. “Merhaba ben Sıla, bu kanalda abimle beraber eğlenceli içerikler üretiyoruz ve üreteceğiz! Hadi hemen abone ol hep beraber eğlenelim !” Abisi Ahmet Can Dündar ise sosyal medya dünyasında Heypoper kullanıcı ismi ile tanınmaktadır.

Tiktok hesabı kullanıcı ismi @heyysila ‘nın ise günümüz itibariyle 4.4milyon civarında takipçisi bulunuyor. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 177 B.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz