Ünal Turan

Ünal Turan özellikle sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında hayranları tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca kariyeri, iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Ünal Turan Kimdir?

Ünal Turan iş insanı, girişimci, sosyal medya fenomeni, dijital medya içerik üreticisi. 5 yaşında ailesi ile birlikte İstanbul’a taşınmıştır. Çok küçük yaşlardan itibaren otomobillere olan merakı onu günümüzde de otomobil ile ilgili modifiye ve diğer otomobil bölümlerine itmiştir. Youtube, instagram ve facebook hesapları üzerinden ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Turan, günümüz itibariyle hesaplarında paylaşımlarını sürdürmektedir.

Ünal Turan Nereli?

Ünal Turan Sivas Kangal’lıdır. Baba tarafından aslen Sivas, doğum yeri Sivas, 5 yaşından itibaren ise İstanbul’da yetişmiştir.
unal turan2 jpg
2016 yılında arabalara olan tutkusu ve ilgisi üzerine youtube kanalında modifiye paylaşımları yapmaya başlamıştır. Kısa süre içinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşan başarılı isim, son zamanların en çok izlenen YouTuber isimleri arasındaki yerini almıştır. Geçmiş senelerde trafiğe açık alanda tehlikeli hareketleri sonrasında sosyal medya hesabından paylaşımı üzerine kısa bir sürede olsa hapis cezasına çarptırılmış ve bu olayın ardından cezaevinde kalmıştır.

Özellikle hayranları tarafından ‘Farz et ki bu aşkı yaşamadık hiç’ sloganı ile tanınmaktadır. Best Of Turkey Awards tarafından ‘Yılın Otomobil Fenomeni’ ödülüne layık görülen isim olmuştur.

Ünal Turan Kaç Yaşında?

Ünal Turan 38 yaşındadır. Doğum tarihi 18 Nisan 1985, burcu ise koç.

Ünal Turan Evlimi? Eşi Kim?

Ünal Turan 2023 yılının Aralık ayında, şarkıcı, sanatçı Ceylan Koynat ile evlenmiştir.

Resmi instagram hesabı @unalturann ‘dır. Otomobile ait her şey sloganı ile açmış olduğu https://www.unalturan.com web siteside bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz