Arzu Çınar

Arzu Çınar hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Arzu Çınar Kimdir?

Arzu Çınar Influencer, girişimci, dijital medya içerik üreticisi, dijital pazarlama ve satış direktörü. Çocuk Gelişim üzerine eğitim hayatını tamamlamıştır. Özellikle sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı güzel isim 4 kız kardeştir, kendisinden büyük 3 ablası vardır.

Arzu Çınar Nereli?

Arzu Çınar aslen İzmir doğumludur.

Arzu Çınar Boyu, Kilosu

Arzu Çınar 1.67 cm boyunda ve 58 kilodur.

Arzu Çınar Kaç Yaşında?

Arzu Çınar 38 yaşındadır. Doğum tarihi 24 Mart 1986, doğum yeri İzmir, burcu ise koç.

Arzu Çınar Evlimi?

Arzu Çınar 2011 yılında boşanmıştır. 2010 doğumlu Ceylin isminde bir kızı vardır.
arzu cinar5 jpg
Kısaca Hayatı, Kariyeri, Çalışmaları:

Arzu Çınar 1986 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Günümüz itibariyle, İnstagramda Güzellik, bakım, moda, motivasyon ve günlük hayatından kesitler paylaşmaya devam etmektedir. Paylaşımları ile kısa sürede büyük ilgi görmüş ve ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Trendyol, Hepsi Burada, Loreal Paris, LC Waikiki ve Dermoten – Herbaderm firmaları ile işbirliği içinde çalışmalarını sürdürmektedir. İnstagram üzerinden satış yaptığı bir mağaza sayfası ciddi bir kadın takipçi kitlesine ulaşmış, ardından kişisel hesabını da takibe alan bu kitle, sayfasının büyümesine ve İnfluencer yolunda ilerlemesine de olanak sağlamıştır.

Faydalı içerikler üretmeye özen gösteren Arzu Çınar, takipçileri tarafından artık aileden birisi gibi görülmektedir. Özellikle bir kadın olarak tek başına kızını büyüten güçlü bir anne figürünü görmeleri kadın takipçilerinin de kendilerini daha güçlü hissetmelerini sağlamaktadır.

Hem influencerlık yapan, hem de kendisine ait e-ticaret sitesinden kadın giyim ürünlerinin satışını yapmaktadır. Ayrıca ablası ve eniştesine ait Türkerler Makina Nextone Medical Tıbbi üretim fabrikasında Dijital pazarlama ve Satış direktörü olarakta çalışmalarını sürdürmektedir. Bravorite isimli kadın giyim ürünlerinin e-ticaret üzerinden satışını yapmaktadır.

Bravorite markası ile Trendyol üzerinden satışını yaptığı ürünlere buradan ulaşabilirsiniz. Bravorite

Başarılı isim, seyahat etmek, ailesi ve özellikle kızı ile vakit geçirmekten büyük keyif almaktadır. Ayrıca kitap okumak, farklı bilgiler ve farklı kültürleri öğrenmekten de büyük keyif aldığını dile getiren Arzu Çınar deniz kenarında vakit geçirmekten de huzur duymaktadır.

Resmi instagram Hesabı @arzucinarrr
İşbirliği tanıtım mail adresi ise: arzucinar615@gmail.com
arzu cinar3 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz