Özden Özdoğan

Özden Özdoğan sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca eğitimi, kariyeri, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Özden Özdoğan Kimdir?

Özden Özdoğan sosyal medya fenomeni, Influencer, dijital medya içerik üreticisi. Hepsinigiy isimli markanın sahibi olan Özdoğan, uzun süredir sosyal medyanın yanı sıra kendi işletmesinin yöneticiliğini yapmakta, genellikle evden çalışmalarını sürdürmektedir.

Özden Özdoğan Nereli?

Özden Özdoğan baba tarafından aslen Bingöl’lüdür. Anne tarafından ise Amasya. Doğma büyüme ise aslen İstanbul. Eşi Ahmet Özdoğan ise aslen Kars’lıdır.

Özden Özdoğan Kaç Yaşında?

Özden Özdoğan 32 yaşındadır. Doğum tarihi 1990.
Özden Özdoğan

Özden Özdoğan Eşi, Kaç Çocuğu Var?

Özden Özdoğan Ahmet Özdoğan ile evlidir. Bu evliliğinden 5 çocuğu vardır. Duru, Rozelin ve Azra isimlerinde 3 kızı vardır. Beyaz isminde de bir oğlu vardır. Son çocuğu ise 4 Ekim sabah 5.30 civarında dünyaya gelmiştir. Henüz ismini açıklamadığı çocuğu da erkektir. 3 kız, 2 de erkek çocuk annesidir.

5 çocuk sahibi olmasına rağmen ev işlerini ve mesleki kariyerini başarı ile devam ettirmektedir. 19 yaşında evlenen başarılı isim 20 yaşında anne olduğunu dile getirmiştir. Eşi Ahmet Bey’de kendisine yardımcı olmakta ancak en büyük destekçisi çocuklarının bakımı ve ev işleri noktasında annesidir.

Youtube videoları ve Instagram paylaşımlarını sürdürmektedir.

Özden Özdoğan Eğitimi, Ne Mezunu?

Özden Özdoğan İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Eğitim hayatının bir dönemini İngiltere Londra’da devam ettirmiştir. Günümüzde yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir.

İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Geçtiğimiz dönemlerde Çağla Şikel‘in programına konuk olmuştur.

Bir kadın giyim markası olan Özdoğan, kurduğu internet sitesi üzerinden satışları ile iş hayatını sürdürmekte, eşi Ahmet Özdoğan ise kadın giyim sektöründe ticaret ile uğraşmaktadır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @ozden.ozdogan ‘dır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 886bin civarındadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz