Necla Karahalil

Necla Karahalil son dönemde Cem Yılmaz ile birlikteliğiyle gündem olan isim olmuştur. Hakkında ise pek çok sorunun cevabı merak konusu. Kısaca hakkında merak edilen sorulara cevaplar, biyografi ve hayatı.

Necla Karahalil Kimdir?

Necla Karahalil Pilates eğitmeni, yoga eğitmeni, youtuber, spor eğitmeni.

İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini doğup büyüdüğü Tekirdağ’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü üzerine tamamlamış ve mezun olmuştur.

Çocukluk yıllarından itibaren yemek yemeyi çok seven Karahalil, bu nedenle balık etli olduğunu daha sonra yürüyüş yaparak spora başladığını belirtmiştir. Bir süre sonra iyice motive olmuş ve etkilerini hissettmesi üzerine egzersiz sonrası fit yemek tariflerine ilgi duymaya başlamıştır.

Üniversite döneminde ise plates ile tanışmış, çok sevmiş bu işin temelini öğrenmek için eğitimler almıştır. Günümüz itibariyle ise Profesyonel olarak Pilates Eğitmeni olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Necla Karahalil6 jpg

Necla Karahalil Nereli?

Necla Karahalil aslen Tekirdağ doğumludur.

Necla Karahalil Kaç Yaşında?

Necla Karahalil 36 yaşındadır. Doğum tarihi 20 Ağustos 1987, burcu ise aslan’dır.

Sosyal medya hesapları üzerinden Pilates üzerine içerikler üretmektedir. Günümüz itibariyle Youtube video kanalı ve İnstagram hesabı dahil ciddi bir takipçi sayısına sahiptir.

2024 yılında ünlü komedyen Cem Yılmaz ile sevgili oldukları açıklanmıştır. Birbirlerine sosyal medya hesapları üzerinden de ilan-ı aşk ettikleri belirtiliyor.
Necla Karahalil1 jpg
Resmi instagram hesabı @neclakarahalil ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz