Hakan Kakız

0

Hakan Kakız son yılların dikkatleri üzerine çeken fenomen isimleri arasında yer almaktadır. Peki kaç yaşında? doğum tarihi, doğum yeri, boyu, kilosu kaç? evli mi? sevgilisi kim? ve daha bir çok soru ile merak konusudur. Hakkında bilinmeyenler ve kısaca hayatı, biyografi bilgileri.

Twitter, İnstagram ve Vine gibi sosyal medya platformlarının vazgeçilmez simalarından olan ünlü isim Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümü mezunudur. Aslında medya dünyasına sosyal medya ile girmemiş, daha çok sosyal medya ile tanınırlığı artmıştır. Zaten öncesinde uzun süre sunucu olarak çalıştığını belirtmiştir. Sokakta özellikle heteroseksüeller tarafından büyük ilgi ile karşılanan ünlü isim, takipçilerinin ise %90 gibi bir oranını bayanların oluşturduğunu dile getirmiştir. Ayrıca sık sık heteroseksüel erkeklerden özel mesajlarla görüşme teklifleri aldığını belirtmiştir.

Özellikle bacak güzeli olarak adlandırılan ünlü isim sunucu, dj, oyuncu ve fenomen olarak tanınmaktadır. Euro D’de Chinko isimli programın hem oyunculuğunu hem de sunuculuğunu üstlenmiştir. Ayrıca Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde isimli sinema filmi ile Aile Reisi isimli dizide Tarık karakterini canlandırmış ayrıca Tv kanallarında sunucu olarak görev almıştır.

Hakan Kakız doğum yeri, boyu, kilosu, burcu;

Bir çok yerde memleketini İstanbul olarak belirtmiş ancak tüm araştırmalarımıza rağmen kökeninin nereye uzandığı bilgisine henüz ulaşılamamıştır. 1991 yılında dünyaya gelmiş, Başak burcudur. Boyu 1.91 cm, kilosu ise 80’dir.

En yakın arkadaşları arasında kendisi gibi ünlü fenomen isimler, Kerimcan Durmaz ve Samet Liçina bulunmaktadır.

Eğlenceli karakteri ve kimliğinin yanı sıra sosyal medya hesaplarına aktif kullanmaktadır. Takipçileri ile zaman zaman eğlenceli paylaşımlarda bulunmaktadır. Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir mesaj’da. Futbol oynadığımı düşünemiyorum. Top bana geldiğinde bir sürü erkek peşimden koşacak, heyecandan bacaklarım birbirine dolanırdı heralde. Diye esprili bir paylaşımda bulunmuştur. Paylaştığı bir instagram fotoğrafının altına ise; Size bir soru 🙂 Ferrari’niz olsa üstünü örtermiydiniz ? yazmıştır.

Hakan Kakız her Cumartesi Kuşadası’nda Baroska adlı mekanda sahne almaktadır. Sahnede inanılmaz eğlenceli vakitler geçirmenin yanı sıra, sahne şovları ile gelen misafirlere de keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmakta, 2019 yılı itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 506bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz