Samet Liçina

0

İnstagram ve diğer sosyal medyaları aktif bir şekilde kullanan Türkiye’nin en ünlü fenomen isimlerinden Samet Liçina özellikle Barby bebeğin sevgilisi Ken’e benzemek için yapmış olduğu estetik ameliyatları ile haber dünyasında ismi geçtiği belirtilmektedir.

Ancak kendisi bir röportajda sadece dudak ve çenesinde dolgu olduğunu onun dışında 6 ayda bir ağda ve saç kesimi gibi bakım gerektiren işlemleri yaptırdığını belirtmiştir. Ken Doll’a benzemek için hiç bir şey yapmadığını doğuştan benzediğini açıklamıştır.

Gece gündüz vakit buldukça yüzdüğünü bu şekilde formda kaldığını belirtmiştir. 2017 yılında ise ameliyat olduğu daha öncesindede 6 kez estetik ameliyat geçirdiği resimleri ile haber sitelerinde yayınlanmıştır.

Sırbistan asıllı Samet Liçina bir çok ünlü mekanda Dj olarak sahne almaktadır. Girdiği ortamlarda çaldığı müzikler ile müzik severlere eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır. Annesi Sırbistan Novi Sad, babası ise Karadağ Montenegro nüfusundandır.

Sosyal medya ve magazin dünyasında sık sık Kerimcan Durmaz, Caner Çalışır ve Hakan Kakız ile birlikte çekinmiş olduğu fotoğraflar paylaşılmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz