Aysun Öz

0

Aysun Öz Habertürk ekranlarında sunucu olarak tanınmıştır. Hakkında merak edilen tüm bilgiler. Kaç yaşında, nereli, eğitimi, kariyeri, çalışmaları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri. İşte tüm merak edilen detaylar…

Aysun Öz Kimdir?

Aysun Öz gazeteci, televizyon sunucusu, haber spikeri, yazar. Gençlik yılları doğup büyüdüğü İzmir’de geçmiştir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan başarılı isim üniversite mezuniyeti sonrasında, yaşantısını İstanbul’da sürdürmeye karar vermiştir.

2000 yılında Sabah Gazetesi bünyesinde çalışma hayatına atılan Öz, 2000 ve 2005 yılları arasında 5 yıl kadar Sabah Gazetesinde görev yapmış, daha sonra yoluna Akşam Gazetesi bünyesinde devam etmiştir.

Aysun Öz Nereli?

Aysun Öz aslen doğma büyüme İzmir’lidir. Ancak anne ve baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Aysun Öz Kaç Yaşında?

Aysun Öz 44 yaşındadır, doğum tarihi 1979.

Kısaca Çalışma Hayatı:

İlk olarak 2000 ve 2005 seneleri arası Sabah Gazetesi, ardından 2005 ve 2012 tarihleri arasında Akşam Gazetesi’nde çalışmış, daha sonra Habertürk televizyon ekranlarında çalışma hayatını sürdürmüştür.

2012 yılı ile birlikte günümüze kadar Habertürk televizyon ekranlarında bir çok başarılı televizyon programının altına imzasını atmıştır. Habertürk televizyon kanalında, “Ne Yapsak” isimli programı ilk sunan isim olmuştur. Ne Yapsak programında çok sayıda ünlü ismi davet etmiş ve sorular sormuştur.

2008 doğumlu Tibet isminde bir oğlu vardır. Sıkı bir Göztepespor taraftarı olan başarılı isim, iş hayatı dışında zamanının büyük bir bölümünü oğlu Tibet ile geçirdiğini belirtmektedir.

Resmi instagram hesabı @aysunoz ‘dur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz