Bahar Gelir

Bahar Gelir Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bahar Kapıda isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Hakkında ise ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Bahar Gelir Kimdir? Aslen Nereli?

1989 yılının Mart ayında dünyaya gelen başarılı isim aslen doğma büyüme Malatya’lıdır. Eğitim hayatını İzmir’de tamamlamış, Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. 2008 senesinden bu yana müzik hayatını da sürdüren Bahar Gelir, Ege Üniversitesi Müzik Cemiyeti bünyesinde eğitim almıştır.

2014 yılında müzik dünyasının usta isimlerinden Selami Şahin ile tanışmış, 2016 yılında ise Eflatun Türküler isimli projeye dahil olmuştur. 2017 senesinde İlla isimli ilk müzik albüm çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur. Albüm çalışmasında birbirinden değerli sanatçıların besteleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Selami Şahin, Doğuş, Mustafa Sayan ve Serdar Ortaç.

Bahar Gelir Bahar Kapıda Programı Sunucusu:

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bahar Kapıda isimli program için kamera karşısına geçmiştir. Programda yemekten kültüre, eğlenceden hüzne, hasattan pazara, Anadolunun her köşesinde meraklı ve keyifli sohbetler ile izleyicinin karşısına geçmiştir. Program insanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran kaliteli bir programdır. Bahar Kapıda programı 3. Altın Kalite Ödülleri’ne aday olmuştur. Şenol İpek ve Ece Gürsel’in sunumu ile gerçekleşen organizasyonda, “Yılın En İyi TV Programı” ödülünü Bahar Kapıda isimli program almıştır.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @bahargelirofficial

Twitter Hesabı: @BaharGelirResmi


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz