Kerimcan Durmaz

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz Twitter, Snap, İnstagram ve Periscope ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

3 kardeş olan Kerimcan Durmaz hayalinin tasarımcı olmak olduğunu belirtmiş aslında profesyonel makyaj uzmanıdır. Youtube video kanalında yayınladığı makyaj videoları ile dikkatleri üzerine çekmiş daha sonra kendisinede makyaj yapmaya başlamış ve tüm ünlülerin kendisine makyaj yapmasını istemesi ile bir anda kendisini ünlülerin arasında bulmuştur.

Sonrasında ise ünlü mekanlarda Dj olarak yer almış, televizyon dünyasında ise Bu Tarz Benim isimli programda jüri olarak yer almıştır.

Günümüzde magazin dünyasının ünlü isimleri Kerimcan Durmaz ile aynı kareye girmek için kıyasıya yarışmaktadırlar. Kısa sürede o kadar çok para kazanmıştırki bir röportaj esnasında kazandığı paranın hesabını bilmediğini ve bir noktadan artık saymayı bıraktığını esprili bir dille mikrofonlarda dile getirmiştir.

İstanbul Sarıyer İlçesi Yeniköy’de doğmuş ve yetişmiştir. Annesi ev hanımı’dır babası ise bir balık Restaurant’ı işletmektedir. İki ablası vardır. Lise mezunu Kerimcan Durmaz kendisini çok eşli bir muhafazakar olarak tanımlamaktadır.

Oruç tuttuğunu, namaz kaldığını ve vakit buldukça Kuran okuduğunu belirten Durmaz duasız hiç bir işinin olmadığını bu nedenlede muhafazakarlığına laf ettirmeyeğini belirtmiştir.

Aslen Balıkesir Erdek’lidir.

3 Yorumlar

  1. kerımcan denılen kışı sen kendını kerımcan yerıne koyupta kımseyı kandıramazsın tamammı kendını kandırıpta yalan uydurma kendısını bıde kerımcan yerıne koyuyo
    arkadaşlar ınanmayın kerımcan durmaz değıl

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz