Fevzi Kaan

Fevzi Kaan özellikle sosyal medya dünyasında yaptığı paylaşımlar ile merak konusu olmuştur. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Fevzi Kaan Kimdir?

Fevzi Kaan özellikle pandemi döneminde babasına ait org ile çaldığı parçalarla gündeme gelmiş ve sosyal medya dünyasının büyük ilgisini çekmiştir. Son dönemlerde özellikle ünlü sanatçı Sefo ile birlikte aynı sahneyi paylaşması, sonrasında ise seslendirdiği şarkılar ile büyük beğeni toplamıştır.

Fevzi Kaan Nereli?

Fevzi Kaan aslen Samsun’ludur. Doğma büyüme Samsun’lu olan minik isim ülkemizde ciddi bir hayran kitlesine sahiptir.

Fevzi Kaan Kaç Yaşında?

Fevzi Kaan 12 yaşındadır.
Fevzi Kaan Türker
Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @fevzikaanofficial ‘dır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 520bin civarındadır.

Yayınlanmış olan bir çok video çalışması 15 milyon civarında izlenme sayısına ulaşmıştır. Sefo’nun seslendirdiği Isabelle isimli şarkıyı Isabelya olarak yorumlamış büyük ilgi görmüştür. Ayrıca Acaba, Hele Bakın Kim Gelmiş, Yavrum Nerdesin, Ada Sahilleri ve 10 Numara gibi şarkıları da seslendirmiştir.

En son İstanbul’da Sefo ile çıktığı konser sonrasında Ufuk Beydemir’in eleştirisi ile karşılaşmıştır. Ufuk Beydemir Sefo için Seviye bu. Prim yapan bu ifadesini kullanmıştır. Minik isim için ise sıfır yetenek ifadesini kullanan Beydemir’e Fevzi Kaan ise şu cevabı vermiştir. Sefo Abi’mle devamke. Fikrini söylerken de bence düşünüp tartıp o şekilde söylenmeli. Her akla gelen söylenmemeli.” sıfır yetenek olabilirim ama org çalıyorum abi sen ne çalıon emeğim dışında.

Bi’ Başka isimli youtube video kanalında İrem Erbaş’ın konuğu olmuştur.

Babası da müzisyendir. Babası ile düğünlere katıldığını, davul çaldığını, ona yardımcı olduğunu dile getirmiştir. Bir çok ünlü ve sosyal medya fenomeni ile birlikte yayınlara katılmıştır. Nalet Bebe, Yusuf Aktaş ve Tuğçe Kandemir gibi bir çok isimle canlı yayınlara katılmıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz