Sıla Türkoğlu

0

Sıla Türkoğlu Emanet adlı dizide uzun süre Seher karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kaç yaşında? nereli? sevgilisi kim? gibi. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sıla Türkoğlu Kimdir?

Sıla Türkoğlu oyuncu olarak rol aldığı başarılı yapımlar ile adından söz ettirmektedir. 3 kız kardeştir. Kendisinden büyük iki ablası vardır. Bafi adında çok sevdiği bir köpeği vardır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2018 yılında rol aldığı Ağlama Anne isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Çok küçük yaşlarda oyuncu olmaya karar veren güzel isim Bornova Hatice Anadolu Lisesi mezunudur.

Tunay Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Profesyonel olarak müzik eğitimi almıştır. Buna rağmen söylediği türkülerin beğenilmesine çok şaşırdığını belirtmiştir.

Sıla Türkoğlu Nereli?

Sıla Türkoğlu aslen doğma büyüme İzmir’lidir. İzmir ilinin Narlıdere ilçesine bağlı bir Yenikale mahallesindendir. Anne ve babası ile ilgili henüz bilgi bulunamamıştır, sadece geçtiğimiz günlerde annesi ve babasıyla birlikte bir resmini paylaşmıştır.
silaturkoglu anne ve babasi
Geçtiğimiz yıllarda İstanbul’a taşınan güzel oyuncu yaşantısını İstanbul, Kadıköy’de sürdürmektedir. İzmir’de bahçeli bir evde oturduklarını, domates, biber meyve, sebze ekebildikleri bir ortamda büyüdüğünü belirtmiştir. İstanbul’a taşındıktan sonra ilk kez bir apartman’da oturduğunu dile getiren güzel isim buna alışmanın da zor olduğunu sözlerine eklemiştir.

Sıla Türkoğlu Kaç Yaşında?

Sıla Türkoğlu 25 yaşındadır. Doğum tarihi 18 Nisan 1999, burcu koç, kilosu ise 55.

Sıla Türkoğlu Boyu

Sıla Türkoğlu 1.68 cm boyundadır. Yeşil gözleri, düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim oyunculuk kariyerini başarılı bir şekilde sürdürüyor.

Sıla Türkoğlu Oynadığı Diziler:

Sıla Türkoğlu ilk dizi oyunculuk deneyimini 2018 yılında rol aldığı Ağlama Anne isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Alev’in gençliğini canlandırmıştır. Özellikle ekran severler tarafından rol aldığı Emanet isimli dizide canlandırdığı Seher karakteri ile tanınmıştır. Emanet adlı dizi de ayrıca Halil İbrahim Ceyhan, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, Gülderen Güler, Gülay Özdem, Tolga Pancaroğlu ve Volkan Yıldırım gibi isimler de rol almıştır.

Oynadığı Diziler ise sırasıyla şu şekildedir;

Emanet (Seher) 2021)
Baba Ben Geldim (Sıla) Kısa Film (2019)
Yemin (Suna) 2019)
Ağlama Anne (Alev’in Gençliği) (2019)
sila turkoglu4

Sıla Türkoğlu Sevgilisi Kim?

Sıla Türkoğlu Emanet dizisinden rol arkadaşı Halil İbrahim Ceyhan ile sevgili oldukları yönünde haberler ile sık sık gündeme gelmektedir. Ancak güzel oyuncu bu konu ile ilgili şu açıklamayı yapmıştır. “Güzel sahnelerle konuşulmak yerine, özel hayatlarımızla konuşulmak beni üzüyor. Biz sadece işimizle ilgileniyoruz.” Ancak geçtiğimiz günlerde sevgili olsalar dahi ayrıldıkları belirtiliyor.

Ünlü çift için hayranları bir çok etkinlik vb. hesap ve sayfa açmışlardır. Sıla & Halil etkinlik sosyal medya hesapları vb. dışında yardımlaşma için de açılan sayfalardan çocuklara, ihtiyaç sahiplerine gerekli yardımların toplandığı belirtilmektedir.

Başarılı oyuncunun en son Emanet isimli diziden ayrıldığı açıklanmıştır. Sezon final çekimine katılmadığı ve yerine dublör oynatıldığı gerekçesi ile yapımcı şirketler mahkemelik olduğu belirtiliyor. Ayrıca güzel oyuncunun gelecek sezon Gönül Dağı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olacağı belirtiliyor. Gönül Dağı adlı dizide Dilek karakterini canlandıran Gülsim İlhan Ali’nin de Gönül Dağı dizisinden ayrıldığı, yerine Türkoğlu’nun geçeceği iddia edilmiştir.

Ancak bu konu ile henüz net bir açıklama gerçekleşmemiştir.

Resmi twitter hesabı kullanıcı ismi @silaturkogluu ‘dur. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi ise @silaaturkoglu ‘dur. instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 1,4Mn civarındadır.
sila turkoglu6

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz