Sefo

Sefo (Seyfullah Sağır) son dönemlerde rap parçaları ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isimlerdendir. Hayranları tarafından ise hakkında bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sefo Kimdir? Aslen Nereli?

1998 yılının Mart ayında dünyaya gelen ünlü isim aslen doğma büyüme Samsun’ludur. Gerçek ismi Seyfullah Sağır olan ünlü isim rapçi ve söz yazarı olarak müzik kariyerini sürdürmektedir.

2018 yılının Mart ayında Yalan isimli şarkı ile müzik dünyasına sağlam bir giriş yapmıştır. 2019 yılının Şubat ayında ise Poz teklisi sonrasında müziğe odaklanmış Nisan ayında Up Down teklisini müzik severler ile buluşturmuştur. Haziran ayında 362 teklisi, ardından Derdi Ne ile yoluna devam etmiş en son seslendirdiği Bilmem Mi? isimli şarkı büyük bir beğeni kazanmıştır.

Sefo Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.74 cm, kilosu 79, göz ve saç rengi kahverengi, burcu ise balık’tır. 2021 yılı itibariyle genç isim 23 yaşındadır. Seslendirdiği şarkılar genellikle pop ritmi içermektedir. 21 Şubat 2020 tarihinde Başa Sar tekli beatinde Aerro ve Yase kendisine eşlik etmiştir. 2021 yılında Reynmen (Yusuf Aktaş) ile bonita isimli şarkıyıda seslendirmiştir.

Resmi instagram hesabını @sefo.362 kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 430bin civarındadır, hayran sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. @Sefo362 isimli youtube kanalında ise abone sayısı 174 B.


3 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz