Yiğit Poyraz

Yiğit Poyraz 2021 yılında Survivor isimli yarışma programına katılması ile medyanın gündemine gelmiştir. Hakkında ise kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? ne iş yapıyor? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Yiğit Poyraz Kimdir? Nereli?

1994 yılının Aralık ayında dünyaya gelmiştir. Bir çok kaynakta Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yetiştiği belirtiliyor. 2009 senesinde yatılı olarak Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yaşarken İstanbul’da Robert Koleji’ni kazanmış ve eğitim için İstanbul’a yerleşmiştir. Yiğit Poyraz ardından 2015 senesinde, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde eğitimine devam etmiş, 1 yıl Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim görmüştür.

Çok küçük yaşlardan bu yana basketbol oynayan yakışıklı isim, bir kaç senedir ise halaları ile beraber, İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yaparak iş hayatını sürdürmektedir.

Yiğit Poyraz Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.80 cm, kilosu 78, burcu ise oğlak’dır. 2021 yılı itibariyle yaşı 26’dır. @yigitpoyrazz olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 233bin civarındadır.

Başarılı iş hayatı, spor hayatı ve eğitim hayatının yanı sıra son dönemde Survivor yarışması ile gündeme gelmiştir. Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu, Survivor 2021 yarışmacıları arasında yer alan Yiğit Poyraz, yarışmanın Gönüllüler Takımı’na dahil olmuştur. Survivor yarışmasında Hanzade Ofluoğlu, Melis Sezer, Duygu Kannıcı, Sıraç Yıldırım, Celal Sarıgül ve Murat Kazgan gibi isimler de yer almıştır.

Boyu, fiziği, yakışıklılığı ve iddialı karakteristik yapısı ile yarışmaya damga vuran isimlerden olmuştur.

3 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz