Hanzade Ofluoğlu

Hanzade Ofluoğlu (Durmuş) hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? kimdir? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, medeni durumu, iş hayatı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen güzel isim, İlköğretim, ortaöğretim ve Lise öğrenimini doğup büyüdüğü memleketi İzmir’de tamamlamıştır. Ardından İstanbul’da, Koç Üniversitesi İşletme bölümü’nden 2009 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından 5 sene Acun Medya bünyesinde sunuculuk yapmıştır.

Ülkemizde özellikle Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu yarışma Varmısın Yokmusun adlı yarışmaya katılması ve yarışmadan 39.000 TL kazanmayı başarması ile tanınmıştır. 2010 senesinde yine Acun Medya tarafından sunulan Yok Böyle Dans isimli dans yarışma programı ve Survivor yarışmasının sunuculuğunu üstlenmiştir.

Hanzade Ofluoğlu evli mi? eşi kim?

O Ses Türkiye isimli programda da görev alan Hanzade Durmuş 2005 senesinde üniversitede tanıştığı Saygın Ofluoğlu ile 2010 senesinde evlenmiştir.

2021 yılında ise Survivor yarışmasına katılan başarılı isim, yarışma da Gönüllüler Takımı’nda yer almıştır. Spor’un hayatında büyük bir önemi bulunan ünlü isim 3 seneden fazladır takım sporu olarak flagfootball oynamaktadır. Survivor yarışmasında Melis Sezer, Duygu Kannıcı, Sıraç Yıldırım, Celal Sarıgül ve Murat Kazgan gibi isimler de yer almıştır.

10 yılı aşkındır mutlu evliliği süren Hanzade Ofluoğlu, spor yapmanın yanı sıra hayvanları da çok sevmektedir. Yaptığı bir açıklamada 2 köpeği olduğu dile getirmiştir. Resmi instagram hesabını ofhanzade ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 18,5bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz