Tuğçe Demirbilek

0

Tuğçe Demirbilek Masterchef yarışmasının jürisi olan Danilo Zanna’nın eşidir. Hakkında ise ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Tuğçe Demirbilek Kimdir? Nereli?

1981 yılının Mart ayında dünyaya gelen Demirbilek Karadeniz’li bir ailenin kızıdır. Aslen doğma büyüme Giresun’ludur. Ünlü aşçı, şef Danilo Zanna ile Türkiye’de tanışmıştır. Danilo Zanna bu olayı şu şekilde özetlemiştir. Bir gün bir Türk arkadaşı tarafından Türkiye’ye davet edilmiş ve Türkiye’ye geldiğinde birisiyle tanıştım ve aşık oldum. O kız bugün benim eşim. Tanıştıktan kısa bir süre sonra evlenmişler ve Danilo Zanna’da Türkiye’ye yerleşmiştir. Bu mutlu birlikteliklerinden 2013 doğumlu Zeno Zanna isminde bir oğlu vardır.

Tuğçe Demirbilek Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.65 cm, burcu ise balık’tır. 2021 yılı itibariyle 40 yaşındadır. Resmi instagram hesabını @tugcedemirbilekzanna olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 40,4bin civarındadır. Paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere kişisel gelişim ve meditasyon ile ilgilidir. Özellikle sık sık yaptığı yoga ve içsel tavsiye paylaşımları ile takipçilerinin büyük beğenisini kazanmaktadır. Ayrıca eşi gibi başarılı bir aşçıdır, yine sık sık instagram hesabından yapmış olduğu lezzetli paylaşımları takipçilerin beğenisine sunmaktadır.

2021 yılında televizyon ekranlarında yayınlanan Golf Dondurmalar reklam çalışmasında eşi Danilo Zanna ile birlikte kamera karşısına geçmiştir. Tuğçe Demirbilek reklam çalışmasının ardından şu açıklamada bulunmuştur. “Çok keyifli ve unutulmaz bir anı daha ekledik seninle hayata. Çok teşekkür ederim emeği olan, bu fırsatı veren ve bizimle paylaşıp gülümseyen herkese. Şimdiden afiyetler olsun”.


İlginizi Çekebilir :   Başak Dizer

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz