Tuğçe Demirbilek

0

Tuğçe Demirbilek Masterchef yemek yarışması jürilerinden şef Danilo Zanna’nın eski eşi. Peki boşandımı? çocuğu var mı? Ekran severler tarafından ise kısa süre içinde hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Tuğçe Demirbilek Kimdir?

Tuğçe Demirbilek paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere kişisel gelişim ve meditasyon ile ilgilenmektedir. Özellikle sık sık yaptığı yoga ve içsel tavsiye paylaşımları ile takipçilerinin büyük beğenisini kazanmıştır. Ayrıca eski eşi Danilo Zanna gibi başarılı bir aşçıdır, yine sık sık instagram hesabından yapmış olduğu lezzetli paylaşımları takipçilerin beğenisine sunmaktadır.

Tuğçe Demirbilek Nereli?

Tuğçe Demirbilek aslen doğma büyüme Giresun’ludur. Karadeniz kökenli bir ailenin kızıdır.

Tuğçe Demirbilek Boyu, Kaç Yaşında?

Tuğçe Demirbilek 43 yaşında ve 1.65 boyundadır. Burcu ise balıktır. Resmi instagram hesabını daha önce @tugcedemirbilekzanna olarak kullanmaktaydı, ancak eşi ile ayrıldıktan sonra @tugce.demirbilekk ismi ile kullanmaya devam etmiştir. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 50bin civarındadır.

Tuğçe Demirbilek Danilo Zanna Boşandımı?

Ünlü aşçı, şef Danilo Zanna ile Türkiye’de tanışmıştır. Danilo Zanna bu olayı şu şekilde özetlemiştir. Bir gün bir Türk arkadaşı tarafından Türkiye’ye davet edilmiş ve Türkiye’ye geldiğinde birisiyle tanıştım ve aşık oldum. O kız bugün benim eşim. Tanıştıktan kısa bir süre sonra evlenmişler ve Danilo Zanna’da Türkiye’ye yerleşmiştir. Bu evliliğinden 2013 doğumlu Zeno Zanna isminde bir oğlu vardır.

2021 yılında televizyon ekranlarında yayınlanan Golf Dondurmalar reklam çalışmasında eski eşi Danilo Zanna ile birlikte kamera karşısına geçmiştir. Güzel isim, reklam çalışmasının ardından şu açıklamada bulunmuştur. “Çok keyifli ve unutulmaz bir anı daha ekledik seninle hayata. Çok teşekkür ederim emeği olan, bu fırsatı veren ve bizimle paylaşıp gülümseyen herkese. Şimdiden afiyetler olsun”.

Ancak bu mutlu birliktelik 2021 yılının Aralık ayında 9 yıl sonra son bulmuş ve boşanmışlardır. Boşanma öncesinde Demirbilek şu açıklamada bulunmuştur. “‘Yalan Bir Hayat Sürüyor” daha sonra evlilikleri tek celsede bitmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz