Celal Sarıgül

Celal Sarıgül ismini katıldığı MasterChef yemek yarışması ile duyurmuştur. Hakkında ise ekran severler tarafından aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi ve kariyeri gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 senesinde doğmuş olan Celal Sarıgül aslen Antalya’lıdır. Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü mezunudur. MasterChef yarışmacılarından olan Tanya Kilitkayalı ile aynı okulda okumuşlar, oradan tanışmış oldukları belirtilmiştir. Uzun süredir yaşantısını Kıbrıs’da sürdürmektedir.

Uzun süredir spor ile ilgilenen başarılı yarışmacı, MasterChef yarışması dışında, karakteri, boyu, fiziği ve yakışıklılığı ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Boyu 1.82 cm, kilosu ise 78’dir. Saç rengi kahverengi, göz rengi ise yeşil’dir. En fazla merak edilen sorulardan birisi ise sevgilisi var mı? Maalesef hiç bir kaynakta da, resmi sosyal medya hesaplarında da bununla ilgili bir bilgi mevcut değildir.

Celal Sarıgül sosyal medya;

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan ünlü ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 121 B civarındadır. Twitter hesabında ki sayı ise; 8000..

Aşçılık, yemek dünyası ile uzun yıllardır kariyerini sürdüren Sarıgül’ün Survivor 2021 yarışmasına katılacak isimler arasında yer aldığı belirtilmiştir. Survivor 2012 yarışmacıları arasında Öykü Çelik, Cemal Hünal, Batuhan Karacakaya, Uğur Pektaş ve Hikmet Tuğsuz gibi isimlerinde yer aldığı açıklanmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz