Cuf Cuf Hoca

Cuf Cuf Hoca, yada Puf Puf Hoca, çıkardığı seslerden bu isim ile tanınmıştır. Özellikle kendi ülkesinde ciddi bir kitleye sahip olan Cuf Cuf her geçen gün dünyaya açılmaya ve dikkat çekmeye devam etmektedir. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Cuf Cuf Hoca Kimdir?

Cuf Cuf Hoca son dönemde kurduğu dini tarikat ve oluşum ile dikkat çekmiştir. Hastalara şifa verdiği, hastalıkları iyileştirip, kötülüklerden alıkoyduğuna inanılmaktadır. Bir çok video’da kendisine gelen hastalara hiç dokunmadan da uzaktan şifa dağıttığı görülmektedir. Halkın sorgusuz sualsiz biat ettiği Cuf Cuf, ciddi bir birikimede sahiptir. Yani inanılmaz bir zenginliğe sahip olduğunu belirtebiliriz.

Şatafak ve zenginlik içinde yaşayan Hoca’nın ülkesinde ise özellikle ona inanan insanlar yokluk içinde hayatlarını sürdürmekte, bir yandan da hocayı zengin yapmaktadırlar.

Cuf Cuf yaptığı esnada ona inanan ve onun için toplanan halk, ellerini alınlarına koyarak şifa aramaktadırlar.

Cuf Cuf Hoca Nereli?

Cuf Cuf Hoca aslen Pakistan asıllıdır. Pakistan Murree’nin Kotli Sattiyaan bölgesinde dünyaya gelmiştir.

Cuf Cuf Hoca Kaç Yaşında?

Cuf Cuf Hoca 44 yaşındadır. Doğum tarihi 6 Haziran 1979, burcu ise ikizler’dir.

Cufcuf Hoca’nın gerçek ismi Haq Khatteb Hussain Ali’dir. Sufi lider ve manevi şifacı olarak tanınmaktadır. Özellikle Dum ve Dua ismini vermiş olduğu İslami üfleme ve dua uygulamaları ile insanları iyileştirdiğine inanılmaktadır. Ülkemizde Cuf Cuf H. ismi ile tanınmak ayrıca Badshah Sarkar lakabı ile tanınmaktadır.

Cufcuf Hoca Balawara Shareef isminde bir tarikatın şeyhidir.

Yayınlanan videolarında mistik sesler ve garip hareketler yaparak şifa dağıttığı iddia edilmektedir.

Ülkemizde oldukça eleştirilen Hoca’nın Türkiye’de instagram sayfası açılmıştır. Sayfa’da şu ifadelere yer verilmiştir. Cuf Cuf Hoca Türkiye Distribütörü 🔴 İzahı Olmayan Şeyin, Mizahı Olur. Eğlence, Mizah ve Bilgilendirme Sayfasıdır. Sayfa adresi ise @cufcufhoca ‘dır.

Resmi instagram hesabı ise @haqkhattebhussain ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz