Tuğba Dokuzlar

Tuğba Dokuzlar hakkında merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Aralık ayında dünyaya gelen Tuğba Dokuzlar Eskişehir doğumludur. Doğup büyüdüğü Eskişehir’de eğitim hayatına devam etmiştir. Eskişehir Ticaret Meslek Lisesi’ni tamamlamış ardından eğitimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümü’nde devam etmiştir.

Sosyal medya hesapları üzerinden ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran güzel isim günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Yurt dışına Tayvan ve Ukrayna gibi dünyanın bir çok bölgesine seyahat etmiş, sosyal medya hesaplarından gezi ve seyahat ettiği yerler ile ilgili paylaşımlar yapmıştır. Pozitif, enerjik kimliği, kıvırcık saçları ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Tuğba Dokuzlar resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 50 Bin civarındadır.

Bazı kaynaklarda kesin olmamakla birlikte bir internet dizisi olan, 26Bin adlı dizide Selin karakteri ile oyuncu olarak dizinin kadrosunda yer aldığı belirtilmektedir.

Burcu yay’dır, ancak çok merak edilen boyu, kilosu kaç? ve sevgilisi var mı? varsa kim? sorularının cevaplarına henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz