Tolunay Acar

Tolunay Acar hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, çalışmaları, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılında dünyaya gelen Tolunay Acar aslen Ankara’nın Çubuk İlçesi nüfusuna kayıtlı ve Ankara Yenimahalle doğumludur. 2005 yılından, 2018 yılına kadar yaşantısını Bolu’da sürdürmüş, İlköğretim, Ortaokul ve Lise eğitimini Bolu’da tamamlamıştır. Ardından üniversite için İstanbul’a yerleşen Acar, eğitim hayatına İstanbul Aydın Üniversitesi’nde devam etmektedir.

Yakın zamanda ekibi ile birlikte Youtube’da içerik üretmeye başlayacak olan Acar, daha önce birçok kişinin kamera arkasında farklı görevlerde rol almıştır. 2020 yılının Mayıs ayından itibaren, kamera önünde Youtube ve İnstagram’da kendi sosyal medya hesapları üzerinden çalışmalarını sürdürmeye karar vermiştir.

Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır, ancak henüz herhangi bir oyunculuk deneyimi yaşamamıştır. Günümüzde sosyal medya’nın kendisi için oyunculuğun da önünde olduğunu dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz