Onur Yüksel

Onur Yüksel ekran severler tarafından katıldığı Kısmetse Olur isimli yarışma ile tanınmıştır. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu, burcu. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1984 yılında dünyaya gelen Onur Yüksel aslen Karabük’lüdür. Boyu 1.88 cm, kilosu 86, burcu ise Balık’tır. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Bir dönem profesyonel olarak basketbol oynamış ancak şanssızlıklar yakasını bırakmamıştır. Yaşadığı sakatlık sonrası basketbol hayatını sonlandırmak zorunda kalmıştır. Uzun boyu ve düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı isim fiziğinin avantajını podyumlarda da kullanmış, bir ara modellik yapmıştır.

2016 senesinde Fenomen yarışması ile tanınmış, Kısmetse Olur yarışmasının ise 2. sezon adayları arasında yer almıştır. Her ne kadar yarışma döneminde Aycan Varış ile evlilik yoluna girmiş olsa da gelin adayı tarafından sorumsuz davranışlar sergilendiği gerekçesi ile bu ilişkiyi devam ettirmemiştir.

2019 yılında Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programa katılan Oryantal Didem Kınalı‘nın Fatih Ürek ve Onur Yüksel hakkında yaptığı açıklamalar ile tekrar gündeme gelmiştir. Uzun yıllar Onur Yüksel ile aşk yaşadığını belirten Didem Kınalı Fatih Ürek’in ise sürekli işlerine engel olduğunu Onur Yüksel’in bir süre Fatih Ürek’in asistanlığını yaptığını belirtmiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz