Noen Eubanks

0

Noen Eubanks sosyal medya dünyasının başarılı isimlerindendir. İlginç tarzı, giyimi, renkli karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Eubanks hakkında kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? nereli? sevgilisi kim? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılının Mayıs ayında Amerika’da dünyaya gelmiş, en son eğitim hayatını Loganville Lisesi’nde tamamlamıştır. Kendisinden küçük bir kız kardeşi vardır.

Boyu, kilosu, burcu;

Boyu 1.80 cm, kilosu 68, burcu ise boğa’dır. Anne ve babası, ebeveynleri hakkında hiç bir kaynakta bilgi bulunmamaktadır.

Noen Eubanks Sosyal medya kariyeri;

Musical.ly ve tiktok ile sosyal medya dünyasına giriş yapmış ve kısa süre içinde ciddi bir takipçi sayısına ulaşmıştır. Zaman zaman pembe, sarı ve yeşil renk saçlar ile takipçilerinin karşısına çıkan Eubanks ilk dönemlerde dudak senkronizasyonu gibi videolar ile yayın hayatına başlamıştır. Daha sonra genellikle komik videolar üretmeye başlamıştır.

Tiktok hesabında ki takipçi sayısı 10.9M, resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 3,3milyon civarındadır. The Noen Show isimli youtube kanalında ki abone sayısı ise günümüz itibariyle 531 B civarındadır.

RED BUBBLE isimli markanın da sahibi olan ünlü isim sadece sosyal medya değil, giyim, tişört, hoodies, Çıkartmalar, telefon kılıfları ve daha bir çok ürünün satışını web üzerinden yapmaktadır. Kazancı sosyal medya ile sınırlı değildir. 2019 yılının sonlarında moda markası Celine’in yüzü olmuştur. Celine’in artistik direktörü, moda tasarımcısı ve fotoğrafçı Fransız Hedi Slimane tarafından keşfedilmiştir.

İnternet üzerinden tişört vb. ürünlerin satışları notnoen.com isimli web sitesinden yapmaktadır. Amerika’da Payton Moormeier gibi başarılı isimler ile sık sık kıyaslanmaktadır.

Genellikle takipçileri kendisi hakkında cinsel kimliği sorgulanmaktadır. Bunun sebebi ise yayınladığı videolar, paylaştığı resimler olabilir. Ancak kendisi bu konu hakkında hiç bir açıklama yapmamıştır. Sevgilisi ise var mı yokmu? sorunun cevabına henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz