Esila Biltekin

Esila Biltekin instagram ve youtube kanalı ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Hakkında ise takipçileri genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2008 yılının Ocak ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.58 cm, kilosu 43, burcu ise kova’dır. Annesinin burcu terazi, babasının ise akrep’tir.

Esila Biltekin İleride veteriner olmak istemekte, çünkü hayvanları çok sevmektedir. Tabiki ilerleyen süreçte bu kararını tekrar gözden geçirebileceğini belirtmiştir. Suna Biltekin ve Cihan Biltekin çiftinin tek çocuğudur. Anne ve babası davet organizasyonu işi ile ilgilenmektedir.

En sevdiği renkler mavi, pembe, en sevdiği yemek ise tavuklu pilav’dır. Yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’un Bağcılar İlçesi’ne bağlı Güneşli Mahallesi’nde sürdürmüştür. Günümüzde ise yaşantısını Çorlu’da sürdürmektedir.

Daha önce Duman isminde bir kedisi vardı, maalesef ölmüştür. Günümüzde ise Şeker isminde bir kedisi vardır. En sevdiği ders ise matematik’tir. Kaykay ve paten kullanmaktan büyük keyif almaktadır. İsminin anlamı cennetten gelen gül ve namaz vakti anlamıda taşımaktadır. Kullandığı telefon model ve markası ise İphone 11. En sevmediği sebze prasa’dır.

Esila Biltekin sosyal medya hesapları;

Resmi instagram hesabı annesi Suna Biltekin tarafından yönetilmektedir. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 26,4bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 513 B. Bu sayılar her geçen gün artmaya devam etmektedir. Tiktok hesabında ise 77.9K…

Challenge, tiktok şakaları, havuz, eğlence ve alışveriş videolarını takipçileri ile paylaşmaktadır. En sevdiği uygulama ise tiktok uygulamasıdır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz