Esila Biltekin

5

Esila Biltekin sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden birisidir. İnstagram hesabı ve Youtube kanalında ciddi bir takipçi sayısına sahiptir. Hakkında ise takipçileri bir çok sorunun cevabını merak etmektedir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri. Aslen nereli? Boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? hobileri, tüm soruların cevapları sizlerle.

Esila Biltekin Kimdir? Nereli?

Youtuber olan genç isim yakaladığı başarı ile adından söz ettirmektedir. Youtube serüvenine Slime ile başlamıştır. Sürekli birbirinden güzel video paylaşımları ile hayran kitlesini her geçen gün genişletmektedir. Genellikle kanalında, Challenge, eğlenceli challenge, Kendin Yap, Vlog ve eğlenceli, komik videolar paylaşmaktadır.

Esila Biltekin Kaç Yaşında? Boyu, Kilosu Kaç?

2008 yılının Ocak ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.59 cm, kilosu 45, burcu ise kova’dır. Annesinin burcu terazi, babasının ise akrep’tir. 2021 yılı itibariyle 13 yaşındadır. Esila Biltekin ‘in resmi instagram hesabı annesi Suna Biltekin tarafından yönetilmektedir. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 79,5bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 668 B. Bu sayılar her geçen gün artmaya devam etmektedir. Tiktok hesabında ise 98.6K.

Esila Biltekin Hakkında Gerçekler:

İleride veteriner olmak istediğini belirtmiştir. Çünkü hayvanları çok sevmektedir. Tabiki ilerleyen süreçte bu kararını tekrar gözden geçirebileceğini belirtmiştir. Suna Biltekin ve Cihan Biltekin çiftinin tek çocuğudur. Anne ve babası davet organizasyonu işi ile ilgilenmektedir.

En sevdiği renkler mavi, pembe, en sevdiği yemek ise tavuklu pilav’dır. Esila Biltekin İstanbul, Bağcılar İlçesi’ne bağlı Güneşli Mahallesi’nde uzunca bir süre yaşamıştır. Daha sonra taşınmış, günümüzde yaşantısını Çorlu’da sürdürmektedir.

Daha önce Duman isminde bir kedisi vardı, maalesef ölmüştür. Günümüzde ise Şeker isminde bir kedisi vardır. En sevdiği ders ise matematik’tir. Kaykay ve paten kullanmaktan büyük keyif almaktadır. İsminin anlamı cennetten gelen gül ve namaz vakti anlamıda taşımaktadır. Kullandığı telefon model ve markası ise İphone 11. En sevmediği sebze pırasa’dır.

İlginizi Çekebilir :   Tuğçe Korkut

Challenge, tiktok şakaları, havuz, eğlence ve alışveriş videolarını takipçileri ile paylaşmaktadır. En sevdiği uygulama ise tiktok uygulamasıdır. Son olarak Ecrin Su Çoban‘ın biyografisinide okumak isteyebilirsiniz.


5 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz