Ceren Yaldız

blank

Ceren Yaldız son yıllarda Sosyal medya dünyasında tanınan, ciddi bir hayran kitlesine sahip olan başarılı isimlerdendir. Hakkında ise evlimi? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? aslen nereli? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2002 yılında dünyaya gelen Ceren Yaldız aslen Bursa‘lıdır ve Bursa’da doğmuştur. Ailenin tek çocuğu’dur, uzun süredir Youtube, İnstagram ve Tiktok hesapları üzerinden paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Boyu 1.68 cm, kilosu ise 50’dir. Henüz 2.5 yaşında iken babasını yitirmiştir.

Lise eğitiminin ardından Lisans eğitimine devam eden Ceren Yaldız’ın en sevdiği beğendiği sosyal medya ünlülerinden birisinin Lea Elui olduğunu takipçileri ile paylaşmıştır.

Ceren Yaldız soru cevap videosundan;

Makyaj malzemelerini genellikle Gratis ve Flormar gibi yerlerden almaktadır. Haksızlığa uğramak, bir insanın kendisine saygısız olması, kendisine karşı küfürlü ve emir vererek konuşulmasından hoşlanmıyor. Kahve ve çikolata bağımlısıdır. Yaşamak istediği şehrin her zaman İstanbul olduğunu söylemiş, nihayetinde 2019 senesinde ailesinden ayrılarak İstanbul’a taşınmıştır.

Kendisi ile çok barışıktır, ancak kendisinde en sevmediği huyun çok takıntılı olması, ayrıca herkes eğlenirken bir anda modunun düşmesinden rahatsız olmaktadır. Ayrıca çok sinirlenince kendisine ve çevresinde bulunan eşyalara zarar verdiğini dile getirmiştir. Galatasaray taraftarıdır, ancak daha öncesinde Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarını da tuttuğunu belirtmiştir. En son Galatasaray takımında karar kıldığını söylemiştir.

Sevdiği insanlarda vakit geçirmekten keyif almaktadır. En çok alışveriş yaptığı yerler H&M ve Koton.. Lisede en sevdiği ders Edebiyat’tır. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte ve tek yaşamaktadır.

Günümüz itibariyle Youtube video kanalında 275 B civarında abone sayısına sahiptir. İnstagram hesabında ki takipçi sayısı ise 477bin civarındadır. Tiktok hesabında ise 2.9M… Bir çok videoda kendisine sorulan sevgilin var mı? sorusuna, sevgilim yok cevabını vermiştir.


3 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz