Ceren Yaldız

5

Ceren Yaldız son yıllarda Sosyal medya dünyasında tanınan, ciddi bir hayran kitlesine sahip olan başarılı tiktok yıldızlarındandır. Tiktok dans videoları, paylaşımları ve güzelliği ile büyüleyen güzel isim hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ceren Yaldız Kimdir?

Başarılı tiktoker, ınfluencer ve sosyal medya fenomeni olan Ceren Yaldız‘ın doğum tarihi 2002, doğum yeri ise aslen Bursa’dır. Henüz 2.5 yaşında iken babasını yitirmiştir. Ailenin tek çocuğu’dur, uzun süredir Youtube, İnstagram ve Tiktok hesapları üzerinden paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Lise eğitiminin ardından Lisans eğitimine devam eden başarılı ismin en sevdiği beğendiği sosyal medya ünlülerinden birisinin Lea Elui olduğunu takipçileri ile paylaşmıştır.

Ceren Yaldız Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Ünlü isim Ceren Yaldız’ın boyu 1.68 cm, kilosu ise 50’dir. 2002 yılında dünyaya gelen başarılı isim 2021 yılı itibariyle 19 yaşındadır. Uzun süredir tiktok, instagram ve youtube video kanalı üzerinden paylaşımlarını sürdürmektedir. Her geçen gün çığ gibi büyüyen bir hayran kitlesine sahiptir.
Ceren Yaldiz2
Ceren Yaldız Hakkında Gerçekler:

1 – Makyaj malzemelerini genellikle Gratis ve Flormar gibi yerlerden almaktadır.

2 – Haksızlığa uğramak, bir insanın kendisine saygısız olması, kendisine karşı küfürlü ve emir vererek konuşulmasından hoşlanmıyor.

3 – Ceren Yaldız Kahve ve çikolata bağımlısıdır.

4 – Yaşamak istediği şehrin her zaman İstanbul olduğunu söylemiş, nihayetinde 2019 senesinde ailesinden ayrılarak İstanbul’a taşınmıştır.

5 – Kendisi ile çok barışıktır, ancak kendisinde en sevmediği huyun çok takıntılı olması, ayrıca herkes eğlenirken bir anda modunun düşmesinden rahatsız olmaktadır. Ayrıca çok sinirlenince kendisine ve çevresinde bulunan eşyalara zarar verdiğini dile getirmiştir.

6 – Galatasaray taraftarıdır, ancak daha öncesinde Bursaspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarını da tuttuğunu belirtmiştir. En son Galatasaray takımında karar kıldığını söylemiştir.

7 – Sevdiği insanlarda vakit geçirmekten keyif almaktadır. En çok alışveriş yaptığı yerler H&M ve Koton.. Lisede en sevdiği ders Edebiyat’tır. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte ve tek yaşamaktadır.
Ceren Yaldiz3

Youtube, İnstagram ve Tiktok Hesabı:

Sosyal medya hesaplarında ciddi bir hayran kitlesine ve takipçi sayısına sahiptir. İşte başarılı ismin sizler için resmi sosyal medya hesapları.

İnstagram Hesabı: @cerenyaldz 1,6milyon takipçi.
Tiktok Hesabı: @cerenyaldz 8.5M Takipçi.
Youtube video kanalı: @CerenYaldız 872 B abone.

Ceren Yaldız’ın Sevgilisi Kim?

Bir çok videoda kendisine sorulan sevgilin var mı? sorusuna, sevgilim yok cevabını vermiştir. Bir dönem ünlü fenomen Kürşat Juan ile sevgili oldukları açıklanmış, ancak ayrıldıkları belirtilmiştir.

Ceren Yaldız‘ın telefon numarası, nerede oturduğu, pinterest pp hesabı, resimleri vb. bir çok soru hayranları tarafından araştırılmaktadır. Ancak bir çok sorunun cevabı özel hayatına müdahale olduğu için açıklanmamakta, açıklanması da mümkün değildir.
Ceren Yaldiz11


YALAN SÖYLERSEN ACI BİBER YERSİN (TİKTOK İFŞA) w/Buse Korkmaz (Trend Videolar Listesine giren Buse Korkmaz ile yayınladığı videosu)

5 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz