Muhammed Nur Nahya

0

Muhammed Nur Nahya sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında merak edilen kimdir? nerelidir? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Muhammed Nur Nahya Kimdir? Nereli?

1998 doğumlu olan Muhammed Nur Nahya aslen Şanlıurfa nüfusuna kayıtlıdır. Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunudur.

Son dönemlerde sosyal medyada yayınlanan içerikleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Resmi instagram hesabını @muhammednahya kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 161bin civarındadır. Tiktok hesabı ise @nahyabey olan ünlü ismin tiktok hesabında ki takipçi sayısı ise 464.1K civarında.

Özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan taklitleri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. TGRT Haber, Haberler, Bizim Haber Ajansı dahil bir çok haber, site ve kanalda programlara katılmıştır.

Siyasi Görüşü, Hangi Partili?

Hal böyle olunca başarılı fenomenin hangi siyasi partiyi desteklediği de merak konusu olmuştur. Bu konu ile ilgili şu açıklamayı yapmıştır. Örneğin Cumhuriyet Halk Partililer acaba Cumhurbaşkanı tarafından bir operasyon mu kullanıyormu diye düşünüyorlar. Adalet ve Kalkınma Partililer ise Cumhurbaşkanına hakaretmi ediyor, dalgamı geçiyor diye sorduklarını belirtmiştir. Kendisinin sadece mizah yaptığını hiç bir siyasi amacının olmadığını dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz