Melis Ketenci

Melis Ketenci sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Son dönemde magazin dünyasının da gündeminde yer alan güzel isim hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Melis Ketenci Kimdir? Hakkında Bilgiler:

Sosyal medya dünyasında çalışmalarını sürdüren Melis Ketenci Dijital medya içerik üreticisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Baba tarafından aslen Gaziantep, anne tarafından ise Rize’li olan Ketenci, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve İşletme Bölümü mezunudur.

Üniversite mezuniyetinin ardından Redbull ve Doğuş Otomotiv şirketlerinde reklam ve pazarlama alanlarında iş hayatını sürdürmüştür.

Neşeli bir karaktere sahip olan güzel isim bir video da ayak fobisi olduğunu dile getirmiştir. Ayak görmekten, kendi ayağını bile görmekten nefret ettiğini, bu nedenle asla açık ayakkabı giymediğini, sadece denize giderken kapalı terlikleri tercih ettiğini belirtmiştir.

Melis Ketenci Boyu, Kaç Yaşında?

1996 yılında Muğla’nın güzide İlçesi Marmaris’te dünyaya gelen Melis Ketenci 26 yaşında ve 1.58 cm boyundadır. Kilosu ise 50’dir. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @melisketenci olan başarılı ismin günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 71,4bin civarındadır.

Youtube video kanalıda bulunmakta, kanalının abone sayısı ise 4,92 B civarında. Ancak kanalından 1 seneyi aşkındır herhangi paylaşım yapmamıştır.

Zafer Savaş Kimdir? Melis Ketenciye Evlilik Teklifi:

Son dönemde oyunculuk dünyasının usta isimlerinden Perihan Savaş’ın oğlu Zafer Savaş ile birlikteliğiyle medyada sık sık gündeme gelen ismi olmuştur. Zafer Savaş Perihan Savaşın 1995 senesinde yaşamını yitiren eşi Yılmaz Zafer’den oğludur. 2021 yılında uzun süredir birlikte olduğu güzel isme kar küresi şeklinde bir fanus içinde evlilik teklifi etmiştir.

Bu özel anı ise ünlü oyuncu Perihan Savaş sosyal medya hesabından paylaşmıştır. Paylaşımına ise “Bir kar küresiyle başlayan aşk mutlu sona ilerliyor. Ailemize hoş geldin kızım” notunu düşmüştür.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz