Kardeniz Kılıç

Kardeniz Kılıç özellikle sosyal medya dünyasının çok yakından tanıdığı bir isimdir. Güzel isim hakkında hayranları tarafından merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kardeniz Kılıç Kimdir?

Kardeniz Kılıç sosyal medya fenomeni, dijital medya içerik üreticisi, İnfluencer, fashion blogger. Aynı zamanda modellik yaptığı belirtilmektedir. Ekran severler tarafından Survivor yarışması ile tanınmıştır. 2023 yılında Survivor yedeklerde yer almış bir isimdir. Acun Ilıcalı tarafından Survivor All Star’a dahil edilmiştir.

Arkeoloji Bölümünde eğitim görmüştür. Ayrıca İşletme okuyan güzel isim okulu derece ile tamamlamıştır. Tarihe, sanata, estetik görüntüye her zaman ilgisi olmuş, bu nedenle Arkeoloji okuma kararı almıştır.

Uzun süredir sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Kılıç, kombin yapmayı, gezmeyi ve bunları paylaşmayı çok sevdiğini belirtmiştir. İlerleyen süreçte ise kesin kararını vererek, bu yolda profesyonel olarak ilerlemeye karar vermiştir. Hayat mottosu “Kendin ol, mutlu ol”. Yani başkası ne yapmış ne etmiş ya da benimle ilgili ne düşünmüş inanın hiç umursamam sözlerini dile getirmiştir.
Kardeniz Kilic5 jpg

Kardeniz Kılıç Nereli?

Kardeniz Kılıç aslen Muş’ludur. Doğma büyüme ise aslen İzmir’lidir. Yaşantısını günümüz itibariyle İstanbul’da sürdürmektedir.

Kardeniz Kılıç Boyu, Kilosu

Kardeniz Kılıç 1.76 boyunda ve 60 kilodur.

Kardeniz Kılıç Kaç Yaşında?

Kardeniz Kılıç 25 yaşındadır. Doğum tarihi 9 Ocak 1999, burcu ise oğlaktır.

Resmi instagram hesabı @kardenizkilic ‘dır. Youtube kanalıda mevcut ancak pek paylaşım yapmamaktadır. Genellikle paylaşımlarını instagram ve tiktok hesabı üzerinden yapmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz