İbrahim Tilaver

İbrahim Tilaver güzel oyuncu Devrim Özkan ile sevgili mi? hakkında merak edilenler. Kısaca kariyeri, eğitimi, mesleği, biyografi ve hayatı.

İbrahim Tilaver Kimdir?

İbrahim Tilaver dijital medya içerik üreticisi, fenomen, youtuber. Sultanahmet Endüstri Lisesi Bilişim Teknolojileri mezunudur. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nü kazanmış ancak gitmediği belirtilmektedir.

İbrahim Tilaver Nereli?

İbrahim Tilaver aslen Ağrı Doğubeyazıt’lıdır.

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Tilaver, geçmiş yıllarda Reynmen ve Justin Bieber ile de gündeme gelmiştir. Reynmen ile yakın arkadaş olan Tilaver, ayrıca geçmiş yıllarda Justin Bieber’de aldığı mesaj ile uzun süre gündem olmuştur.

Henüz 16 yaşında e-ticaret ile iş hayatına atılan genç isim, günümüzde de yine devam etmekte, aynı zamanda sosyal medya içerikleri üretmektedir. Özellikle mizah içerikli videolar üretmeye başylamıştır. Kısa sürede ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.
Ibrahim Tilaver3 jpg

İbrahim Tilaver Kaç Yaşında?

İbrahim Tilaver 26 yaşındadır, doğum tarihi 1998’dir.

2024 yılında güzel oyuncu Devrim Özkan ile kol kola görüntülenmiştir. Bu olay sonrasında Devrim Özkan ile sevgili oldukları haberleri gündeme gelmiştir. Olayın ardından Devrim Özkan şu açıklamayı yapmıştır.

“Herkese merhaba, bugün hakkımda çıkan ilişki haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Muhabir arkadaşıma da vermiş olduğum cevapta olduğu gibi; kalabalık bir arkadaş grubu ile yemeğe çıktık. Uzun süredir hakkımda yazılan doğruluğu olmayan konularla gündemi meşgul etmek istemiyorum. Arkadaşlarımızla gülüp eğleneceğimiz günlerimiz bol olsun. Sevgiler”

Henüz konu netlik kazanmamıştır.

Youtube video kanalı @ibrahimtilaver3669, resmi instagram hesabı ise @ebo ‘dur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz