Hülya Mizgin

Hülya Mizgin katıldığı Katarsis programında yaptığı açıklamalar ile dikkat çekmiştir. Küçükken evin kül kedisi olduğunu, anne baba sevgisi olmadan, hakaret, şiddet içinde yetiştiğini dile getirmiştir. Hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Hülya Mizgin Kimdir?

Hülya Mizgin sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Fenomen ve tiktoker kimliği ile dikkat çeken Mizgin, sosyal medyada tiktok dahil pek çok platformda canlı yayınlarda milyonlarca kitleye ulaşmayı başarmıştır. Ciddi bir hayran kitlesine sahip olmasının yanı sıra hem beğeni, hemde bir çok eleştirinin muhatabı olmaktadır.

Tanınmış olmanın kendisi için güzel bir duygu olduğunu tiktok platformunun kendisi için bir kurtuluş olduğunu dile getirmiştir. Evlilik dönemi olsun, çocukluk dönemi olsun çok zor bir hayat sürmüştür. O süreç içerisinde maddi olarakta zorluk çektiğini, sonrasında Tiktok platformunda yayın açmaya ve büyük ilgi görmeye başlamıştır. Evlere temizliğe gittiği dönemlerde yayın açmaya başlamış, daha sonra geçimini sosyal medya üzerinden yaptığı yayınlar ile sağladığını belirtmiştir.
hulya mizgin4 jpg

Hülya Mizgin Nereli?

Hülya Mizgin aslen Mardin’lidir. Mardin’de tek odalı bir evde, 8 kardeşli bir ailede çok yoksul bir çocukluk geçirmiştir. Babası inşaat işçisi, annesi ise ev hanımı ve temizliklere giderek evin geçimini sağlamıştır. Babası inşaat işçisiyken 4. kattan düşerek kaza geçirmiştir.

Annesi temizlik işine gittiğinde babasının altını temizlemiş, evin işlerini yapmak zorunda kalmış, henüz 10’lu yaşlarda yemek yapmış ve büyük sorumluluk üstlenmiştir. Aile içi şiddet görmüş, hakaretlere uğramış inanılmaz zor bir hayat sürmüştür. Annesinden çok şiddet gördüğünü, dayak yediğini küfürler işittiğini dile getirmiştir.

Ailesinden ne annesi, ne babası, nede kardeşleri ile görüşmektedir.

Hülya Mizgin Kaç Yaşında?

Hülya Mizgin 31 yaşındadır. Doğum tarihi 1 Haziran 1992, burcu ikizler, doğum yeri Mardin.

Hülya Mizgin Boyu

Hülya Mizgin 1.60 boyundadır.
hulya mizgin1 jpg
Kısaca Hakkında Bilgiler:

Gerçek ismi sosyal medyada edinilen bilgilere göre Hülya Bingül’dür. Günümüz itibariyle yaşantısını Şanlıurfa’da sürdürmektedir. Evlimi boşandımı? sorusuda merak konusu olan başarılı isim bekar’dır. Hira isminde bir kızı ve Abdi isminde bir oğlu vardır. Çocuklarının yaşları henüz net olarak bilinmiyor.

Tiktok hesabından açtığı canlı yayınlarda, gerçekleşen tartışmaları ve kavgaları tiktok dünyasından kısa süre içinde milyonlara ulaşmasını sağlamıştır. Ayrıca dans videoları ve komik skeçleri ilede büyük ilgi görmüştür.

Gününün büyük bir zamanını canlı yayın açarak geçirmektedir. Hangi şehirde yaşıyor sorusunun cevabı Şanlıurfa’dır. Lise eğitim döneminde okulu terk etmiştir. 17 yaşında bir mektup bırakmış ve evden kaçmıştır. Gökhan Çınar‘ın sunduğu Katarsis programında yaptığı açıklamalar ve hayatı ile büyük dikkat çekmiştir.

Resmi tiktok hesabı @@hulya.mizgin, resmi instagram hesabı ise @hulyamizginnn ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz