Naim Kardas

0

Naim Kardas müzik dünyasında ses getirmeye devam ediyor. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca kariyeri, çalışmaları, biyografi ve hayatı.

Naim Kardas Kimdir?

Naim Kardas müzisyen, şarkıcı, söz yazarı ve iş adamı. 1979 senesinde ailesi Almanya’ya göç etmiştir. 6 kardeşlerin ikinci büyüğüdür. Almanya’da eğitim hayatını tamamlayarak inşaat mesleğinde diplomasını almıştır.

12 yaşında ilk kez bir düğünde sahne almıştır ve çocuk yaşta şarkı söylemeye çok büyük merak sarmıştır. 1995 yılında cartel sayesinde rap müziğine odaklanıp Almanya’nın birçok mekanlarında sahne almıştır. 1998 yılında Ankara’da profesyonel anlamda kendine ait olan bir rap parçasını kayıta geçirmiştir.

2001 yılından bu yana Avrupa’nın her bir yanında sahne çalışmalarına devam etmektedir. 2009 yılında İsviçre’ye yerleşen Kardas, 2014 yılında evlenmiştir, 3 çocuk babasıdır.

Çocuk yaşta düğünlerde sahne almış olan Kardas, 2022 yılında ilk profesyonel “Nankör” adlı olan şarkısını müzik severler ile buluşturmuştur. Hemen ardından 2023 yılında “Dubara” isimli şarkısı netd şirketiyle yayınlanmıştır. Şuan “VE Medya” ile anlaşması olan başarılı sanatçı üçüncü şarkısının hazırlık çalışmalarını sürdürmektedir.
naim kardas5 jpg

Naim Kardas Nereli?

Naim Kardas İstanbul doğumludur. Aslen ise kökeni Mardinli ve Süryani asıllıdır.

Naim Kardas Kaç Yaşında?

Naim Kardas 46 yaşındadır. Doğum tarihi 9 Nisan 1978, burcu ise koç’tur.

Albüm Çalışmaları:

2023 – Dubara
2022 – Nankör

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz