Feride Özdinç

Feride Özdinç sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Takipçileri, hayranları tarafından hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusu olan ünlü isim hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Feride Özdinç Kimdir?

Feride Özdinç youtuber, fenomen, tiktoker ve Influencer olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Dijital medya içerik üreticisi olan Özdinç özellikle tiktok’da son dönemde en fazla merak edilen isimler arasında yer almıştır.

Tiktok resmi hesabından paylaştığı müzik eşliğinde çekilen videoları büyük ilgi görmüştür. Bir çok paylaşımında sevimli köpeği Linda’da yer almıştır. Moda dünyasını da yakından takip ettiği bilinen genç isim yeşil tonları ve yeşil rengi çok seviyor.

Feride Özdinç Kaç Yaşında?

Feride Özdinç 19 yaşındadır. Doğum tarihi 17 Mayıs 2004, burcu ise boğa’dır.

Feride Özdinç Nereli?

Feride Özdinç İstanbul doğumlu ve İstanbul’da yaşadığı yönünde bir çok haber kaynağında bilgiye sahiptir. Ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Feride Özdinç Boyu, Kilosu

Feride Özdinç 1.69 boyunda ve 58 kilodur.
Feride Özdinç
Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @ferideozdincc ‘in günümüz itibariyle 593bin civarında takipçisi bulunuyor. Tiktok hesabı olan @ferideozdinco ‘nun takipçi sayısı ise günümüz itibariyle 2.9M civarında. Yaptığı paylaşımlar ile 100milyon civarında beğeni almayı başarmıştır. Twitter hesabı ise @fferideozdinc ancak bu hesabı pek aktif olarak kullandığı pek söylenemez.

Bir çok ünlü youtuber, fenomen ve tiktoker ile video paylaşımları bulunuyor. Bu isimlerden bazıları ise Cellat36, Yağmur Eroğlu ve Aysude.

Hangi takımı sorusunun cevabını ise net olarak Galatasaray olarak verebiliriz. Lakin bir videosunda Galatasaray formasını giyerek buna bir şarkı eşliğinde cevap vermiştir. Zemin Kat Benim Hiç Kimsem Yok şarkısında seni unutmak bana yasak sözleri ile bunu teyit etmiştir.

Sevgilisi kim? sevgilisi varmı? sorusu bir çok kaynak ve takipçisi, abonesi tarafından Cellat36 olarak adlandırılmış olsada bu teyit edilmiş bir bilgi değildir. Cellat36, yani Özgür Deniz fenomen, Influencer, sosyal medya içerik üreticisi ve tiktoker olarak tanınan bir isimdir.

Hayranları tarafından telefon numarası, adresi vb. bir çok soru merak konusudur. Ancak bu bilgiler bilinmemekte, bilinse dahi paylaşılması uygun değildir.

Fotoğrafları


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz