Suna Ayar

Suna Ayar rol aldığı Al Sancak isimli dizi ile merak konusu olmuştur. Güzel isim hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Suna Ayar Kimdir?

Suna Ayar İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunudur. Günümüzde oyuncu olarak çalışmalarını sürdüren güzel isim, AG Menajerlik bünyesinde kariyerini sürdürmektedir.

Geçmiş dönemde, FOX’un Sadri Alışık Kültür Merkezi iş birliğiyle dijitale taşıdığı “Genç Yetenekler Atölyesi” kapsamında online oyunculuk eğitimi almaya hak kazanan isimlerden birisi olmayı başarmıştır.
Suna Ayar6
2023 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Al Sancak isimli diziye dahil olmuş ve Büşra karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizideki Büşra yurt dışında eğitim almış Türkiye’ye yeni dönmüş bir Türk kadın subayıdır. Uğur Güneş, Gülsim Ali İlhan, Emre Dinler, Aybars Düzey, İdris Nebi Taşkan ve Ahmet Olgun Sünear gibi isimler de rol almıştır.

Suna Ayar Boyu, Kaç Yaşında?

Suna Ayar 25 yaşındadır. Doğum tarihi 6 Mayıs 1997, burcu ise boğa’dır.

Maalesef henüz boyu, kilosu ve aslen nereli olduğu gibi soruların cevaplarına ulaşılamamıştır. Güzel isim resmi instagram hesabını @sunaayar olarak kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz