Cellat36

Cellat36 son dönemlerde sosyal medya dünyasındaki yükselişi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yakışıklı isim hakkında ise hayranları bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Cellat36 Kimdir?

Cellat36 yani Özgür Deniz fenomen, Influencer, sosyal medya içerik üreticisi ve tiktoker olarak tanınmaktadır. Kısaca mesleği dijital medya içerik üreticisi olarak tanımlanmaktadır. Ürettiği dijital medya içerikleri bir hayli ilgi gören ünlü isim ciddi bir hayran kitlesine sahiptir.

Sosyal medya dünyasına özellikle gitarı ile birlikte seslendirdiği şarkıları instagram hesabından paylaşarak giriş yapmıştır. Çok kısa süre içinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmış ve tiktok, youtube, twitter, instagram hesaplarında ciddi bir kitleye hitap etmeye başlamıştır.

Cellat36 Nereli?

Hayranları ve takipçileri aslen nereli memleketi neresi diye de sık sık araştırıyor, aslen Kars’lı olan Cellat36 memleketi Kars’da doğmuştur.
Cellat366 1

Cellat36 Gerçek İsmi, Boyu, Kilosu:

Gerçek adı Özgür Deniz olan tiktoker Cellat36 22 yaşında ve 1.85 cm boyundadır. Kilosu 75, saç rengi siyah, göz rengi kahverengi burcu ise ikizler’dir. Telefon numarası, fotoğrafları, sevgilisi ve daha bir çok soru hayranları tarafından araştırılıyor.

Resmi instagram hesabını @cellatiniz kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Tiktok hesabı ise @cellat36. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 1milyon, tiktok hesabında kaç takipçi bulunuyor cevabı 8.5M, twitter hesabında ise 325,3 B takipçi sayısına sahiptir. Hayran kitlesi her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Sosyal medya hesaplarında sık sık Buse Korkmaz ile de birlikte yayınlamış olduğu paylaşımlar bulunuyor. En son Ceren Yaldız ile birbirine girdiler, birbirlerine gönderme yaptılar gibi videoları youtube sitesinde yayınlanmıştır.

2021 yılının Eylül ayında Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Erkek Influencer olarak aday gösterilmiştir. Bir dönem başarılı isim yine sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Cemre Solmaz ile birlikteliğiyle gündeme gelmişti. Ancak çiftin ayrıldıkları belirtilmiştir.

Geçmiş dönemde Dimes içecek reklam filminde yer alan Özgür Deniz, son dönemde daha çok tiktok ve instagram hesaplarını aktif olarak kullanmayı tercih etmiştir.

Sempatik tavırları ve giyim tarzının yanı sıra yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken Özgür Deniz yaşantısını Eskişehir’de sürdürmektedir. Özel yaşamında cilt bakımına da bir hayli özen göstermekte, sık sık cilt bakımı yaptırdığı belirtiliyor. Günümüz de paylaşımları çeşitli yayınlar ile devam etmektedir.
Cellat365 1

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz