Emre Aslan

Emre Aslan ÇGH (Çok Güzel Hareketler ) 2 bünyesinde oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Yakışıklı oyuncu ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Emre Aslan Kimdir? Kaç Yaşında?

Başarılı isim Emre Aslan oyuncu ve tiyatrocu kimliği ile tanınmaktadır. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra müzik ile de oldukça içli dışlıdır. Seslendirdiği şarkıları Youtube video kanalı üzerinden de yayınlayan başarılı isim hayranları tarafından büyük beğeni ile takip edilmektedir.

1998 İstanbul doğumlu olan başarılı oyuncu 2022 yılı itibariyle 23 yaşındadır. 2016 senesinde Fevziye Mektep Vakfı Işık Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü’nü kazanmıştır. Başarı ile mezun olan Emre Aslan ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. 1 sezon Yedi Kocalı Hürmüz isimli tiyatro oyununda sahne almış daha sonra, Çok Güzel Hareketler 2 (ÇGH) ekibine dahil olmuştur.

Emre Aslan Boyu, Kilosu, Burcu Nedir?

Yakışıklı oyuncu Emre Aslan’ın boyu 1.86 cm, kilosu 74, burcu ise boğa’dır. Resmi instagram hesabını @uemreaslan kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 144bin civarındadır. Ayrıca yine aktif olarak twitter ve youtube video kanalı mevcuttur. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 49,2 B civarında. Youtube video kanalında çeşitli içeriklerin yanı sıra seslendirmiş olduğu şarkıların videoları da bulunmaktadır.

2018 senesinde Organize İşler Sazan Sarmalı 2 isimli sinema filminde rol almıştır. Daha sonra Yılmaz Erdoğan ile tanışmış ve ÇGH ekibi bünyesine katılmıştır. Özellikle ÇGH 2’de yazmış olduğu Kız Ruleti isimli skeç’te Bora karakteri büyük bir ilgi görmüştür. Yine günümüzde skeçler yazan başarılı isim Stand Talents bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Şarkılar seslendirdiğini belirttiğimiz başarılı oyuncu çok iyi düzeyde gitar çalabilmektedir. Özellikle Youtube üzerinden DMC etiketi ile yayınlanmış olan Kolay Değil isimli şarkısı kısa süre içinde milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşmıştır. Son olarak moda üzerine bir marka üzerine çalışmalar yaptığını da belirtebiliriz.

Hangi takımı tutuyor sorusunun cevabı Beşiktaş. Nerede yaşıyor sorusuna ise İstanbul Çekmeköy diyebiliriz. Son olarak motosiklet kullanmaktan da büyük keyif alan Emre Aslan balık tutmaktanda hobi olarak hoşlanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz