Sıla Doğu

Sıla Doğu son dönemlerde özellikle sosyal medya dünyasının da yakından takip ettiği ünlü isimdir. Hakkında merak edilenler. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Sıla Doğu Kimdir?

Sıla Doğu güzellik uzmanı, dijital medya içerik üreticisi, girişimci, iş kadını, fenomen. Sosyal medyanın yakından tanıdığı ünlü isim Dilan Polat ablasıdır. Can Doğu isminde bir de erkek kardeşi vardır. Dilan Polat ile birlikte İstanbul’da açtıkları güzellik merkezi bulunmaktadır.

Hayalinin oyunculuk olduğunu ama ailesinin istemediğini bu nedenle de kariyerine iş dünyası ile devam etmeye karar verdiğini belirtmiştir. Ablası Dilan Polat ile ticaret’e atılan güzel isim, açtığı güzellik merkezi ile kısa sürede ciddi bir başarı yakalamıştır. Oyunculuk hayal ediyordum ama oyuncuların güzellik uzmanı oldum açıklamasında bulunan Doğu, Şeyma Subaşı, Dila Tarkan, Aleyna Tilki, Nez Demir, Selin Ciğerci ve Eylül Öztürk gibi ünlü isimlerin güzellik merkezinin müdavimi olan isimler olduğunu dile getirmiştir.
sila dogu7

Sıla Doğu Nereli?

Sıla Doğu Adana’lıdır. Aslen baba tarafından Adana İli nüfusuna kayıtlıdır.

Sıla Doğu Boyu, Kilosu

Sıla Doğu 1.75 cm, kilosu ise 53’dür.

Sıla Doğu Kaç Yaşında?

Sıla Doğu 26 yaşındadır. Doğum tarihi 6 Mayıs 1996, burcu ise boğa’dır.

2023 yılında Umre’ye giden güzel isim, yaptığı paylaşımlar ile de büyük ilgi görmüştür.

Günümüzde sosyal medya ile birlikte ticaret hayatını sürdüren Doğu’nun güzellik merkezi resmi web sitesi https://dilanpolatleventbysiladogu.com ‘dur. Güzellik merkezinin adresi: Levent Mahallesi Beyazkaranfil Sokak No: 25 Beşiktaş / İstanbul.

Güzellik merkezinde Leke Akne, Dipomed Cilt Çatlağı, Selülit Bakımı, Epilasyon, Cilt Bakımı, Dipowhite, Dipotens ve Popolift üzerine hizmet verilmektedir.
sila dogu6

Resmi instagram hesabı @siladogu ‘dur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz