Eylül Adıgüzel

Eylül Adıgüzel son dönemlerde sosyal medyada dikkatleri üzerine çeken ünlü isimler arasında yer almaktadır. Peki aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1998 yılının Şubat ayında İstanbul’da dünyaya gelen Eylül Adıgüzel Balık burcudur, boyu 1.64 cm, kilosu ise 44’tür.

Okan Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) bölümünde eğitim hayatını sürdürmektedir. Youtube video kanalı ile paylaşımlarını sürdüren güzel isim kendisi gibi ünlü isim olan Kaan Atıcı ile sevgili olarak bilinmektedir. 7 Temmuz 2016 tarihinden bu yana birliktelikleri sürmektedir. Youtube video kanalında toplam 200 Bin civarında takipçi sayısına sahiptir.

Güzelliğinin yanı sıra dövmeleri ve piercingleri ile de dikkat çeken Eylül Adıgüzel’in 2 dövmesi ve 4 tane de piercing’i vardır. Arabaları çok seviyor, balık yemiyor, ailenin tek çocuğudur ve küçükken basketbol kursuna gitmiş ve bale eğitimi almıştır. Bale eğitimine devam ettiği dönemde bel fıtığı rahatsızlığı yaşadığı için baleyi bırakmak zorunda kalmıştır.

En sevdiği hayvan kedi, en sevdiği film ise Harry Potter ve Ateş Kadeh. Bir video da belirttiği üzere çok utangaç, duygusal, sabırsız, üşengeç ve çabuk sinirlenen bir karaktere sahiptir. Arılar ve böceklerden de çok korktuğunu belirten Adıgüzel’in hayatta en pişman olduğu şeylerden bir taneside saçlarını sarıya boyatmış olmasıdır.

Son olarak bazı kaynaklarda aslen Diyarbakır’lı olduğu belirtilmektedir ancak kesin bilgi değildir.


1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz