Kaan Atıcı

0

Kaan Atıcı hakkında merak edilen kaç yaşında? nereli? boyu, kilosu kaç? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Ekim ayında aslen İzmir’de dünyaya gelen Kaan Atıcı .. burcudur, boyu 1.70 cm, kilosu ise 55’tir.

Profesyonel League of Legends oyuncusu olarak tanınan ünlü isim, doğup büyüdüğü İzmir’de Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsünde Lise eğitimini tamamlamıştır. Özellikle oyun severler tarafından Valve Corporation tarafından geliştirilen Dota 2 oyunu oynadığı dönemlerde tanınan Kaan Atıcı, Dota 2 oyununu dünya üzerinde en iyi oynayan ilk 10 sıralamada yer almıştır.

Elwind ismi ile daha çok bilinmekte’dir, Dota 2 oyununun ardından League Of Legends’a geçmiştir. Uzun bir dönem E-Spor oyunculuğuna ara vermiş, 2018 yılının Ekim ayında E-spor takımlarından Royal Youth’a transfer olmuştur.

Günümüzde Elwind isimli kanalı’nda, Elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu Twitch üzerinde canlı yayınlarını sürdürmektedir. Diğer bir yandan ise sosyal medya’da YouTube, İnstagram ve Facebook üzerinden de paylaşımlarını sürdürmektedir.

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Elwind, 7 Temmuz 2016 tarihinden bu yana kendisi gibi sosyal medya da tanınan güzel isim Eylül Adıgüzel ile sevgili olarak birlikteliğini devam ettirmektedir.


İlginizi Çekebilir :   Nuray Uslu

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz