Ensarlyz

Ensarlyz (Ensar Enes) Benensar sosyal medya dünyasında son dönemlerde en fazla merak edilen isimlerden birisidir. Hakkında hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ensarlyz Kimdir? Nereli?

2001 yılında dünyaya gelen başarılı isim baba tarafından aslen Kayseri’lidir. Babası otomotiv sektöründe çalışmakta, annesi ise ev hanımıdır. Kendisinden büyük bir abisi vardır, abisi ise ithalat, imalat sektöründe iş hayatını sürdürmektedir. Sosyal medya dünyasında içerik üreticisi olarak çalışmalarını sürdürmekte, diğer bir yandan reklam işleri ile ilgilenmektedir. En büyük hobilerinden birisi ise spor yapmaktır.

Ensarlyz Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.80 cm, kilosu 80, burcu ise yay’dır. Ancak burçlar ile arası olmadığını dile getirmiştir. 2021 yılı itibariyle 20 yaşında olan başarılı isim bekar’dır. Daha önce bir kaç ilişkisinin olduğunu ancak hepsinde aldatıldığını, bir kaç senedir ise hayatında kimsenin olmadığını dile getirmiştir.

Sinema Televizyon bölümünde üniversite eğitim hayatını sürdüren ünlü isim, ilk zamanlarda instagram da eğlence amaçlı içerikler üretmeye başlamıştır. Ancak işin profesyonel anlamda ilerlediğini görünce daha özenli ve istikrarlı kaliteli içerikler üretmeye başlamıştır. Ailesinden ve çevresinden de bu konuda oldukça destek aldığını belirtmiştir.

Gelecek dönemlerde mutlaka oyunculuk eğitimi almak ve ardından oyunculuk dünyasına giriş yapmak istemektedir. Geçmiş yıllarda lisanslı olarak futbol da oynayan ensarlyz, ailevi nedenlerden ötürü futbol hayatını sonlandırmıştır. Sıkı bir Galatasaray taraftarıdır.

En sevdiği renk siyah, en sevdiği yemek yaprak sarması, en sevdiği film Pi’nin Yaşamı, en sevdiği kitap ise İskender Pala İtiraf. Ünül olarak ise en beğendiği isim Robert Downey Jr.

Tiktok hesabında ise günümüz itibariyle 354.4K civarında takipçisi bulunmaktadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 52bin.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz