Elif Yılmaz

Elif Yılmaz 2020 senesinden düzenlenmiş olan Miss and Mr. Fashion Tv 2020 Güzellik yarışması ile ismini duyurmuştur. Yarışmayı kazanan güzel isim hakkında ise kısa sürede bir çok sorunun cevabı araştırılmaktadır. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Elif Yılmaz Kimdir? Nereli?

1997 doğumlu güzel model aslen doğma büyüme Adana’lıdır. Üniversite eğitimini Diyetisyenlik üzerine okuyan ünlü isim ayrıca Şan Dersleride almıştır. Kazandığı güzellik yarışmasının ardından yapımcılarında dikkatini çeken güzel isim kısa süre içinde bir çok projeden oyunculuk teklifi almıştır. Bu alanda varolmak istediğini ve bu sebeple oyunculuk eğitimi de aldığını dile getirmiştir. Amacı ise ünlü bir oyuncu değil, iyi bir oyuncu olmaktır. Günümüz itibariyle Kanal D ekranlarında hafta sonu yayınlanan MagazinD Cumartesi isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Yaklaşık 2 sene oyunculuk eğitimi alan Elif Yılmaz, eğitimin ardından kamera karşısına geçmiştir. İlk kez 2020 yılında vizyona giren Tam Kafadan Karavana isimli sinema filminin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Film de Mesut Can Tomay, Ali Biçim, Umut Şahin, Aleyna Eroğlu, Sali Alkan, Zumre Ertürk, Bilal Yılmaz, Burak Güneş, Efekan Can, Burcu Karakaya, Serkan Dağlı, Nedim Suri, Cemre Solmaz, Melis Sabah, Mehmet Pamukçu, Şevki Özcan ve Umut Şahin gibi isimlerde rol almıştır.

Oyunculuk üzerine verdiği bir röportaj da profesyonel olarak oyunculuk ile ilgilendiğini ve Türkan Şoray kalmadığını oyunculuğun neyi gerektiriyorsa yapılması gerektiğini dile getirmiştir.

Aslında ilk oyunculuk deneyimini tiyatro sahnesinde gerçekleştirmiştir. Çocukken Adana Tiyatro Sanat Okulu’nda oyunculuk yapmıştır. Ancak kamera karşısına ilk kez Tam Kafadan Karavana isimli film ile geçmiştir. İlerleyen süreçte Netflix’te yer alan bir gençlik dizisinde oynamayı çok istemektedir. Ayrıca La Casa de Papel adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer alıp, Tokyo karakterini canlandırmayı çok istediğini sözlerine eklemiştir.

Elif Yılmaz Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.70 cm, kilosu 57, yaşı ise 2020 yılı itibariyle 24. İyi seviyede İngilizce ve Arapça bilmektedir. Ayrıca İspanyolca eğitimi de almaktadır. Resmi instagram hesabını @elifyillmazz olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 167bin civarındadır.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @elifyillmazz

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz