Demet Gedik

Demet Gedik aspor haber programı sunucusu. Ekran severler tarafından hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca kariyeri, eğitimi, memleketi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Demet Gedik Kimdir?

Demet Gedik haber programı sunucusu, muhabir, editör, moderatör. İlköğretim ve Ortaokul tahsilini Kadıköy’de tamamlamış ardından Kemal Atatürk Anadolu Lisesi ve Aydın Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olmuştur.

Demet Gedik Nereli?

Demet Gedik aslen Erzincan’lıdır. Aslen baba tarafından Erzincan, doğma büyüme ise İstanbul Kadıköy.

Demet Gedik Kaç Yaşında?

Demet Gedik 28 yaşındadır. Doğum tarihi 22 Ekim 1994, burcu terazi, doğum yeri İstanbul.

Demet Gedik Boyu, Kilosu

Demet Gedik’in boyu 1.73 cm, kilosu ise 56 ‘dır.
Demet Gedik7 jpg
Kısaca Hayatı, Çalışmaları, Kariyeri:

Üniversite eğitim sonrasında, Dialog Anlatım ve İletişim Merkezi’nde diksiyon ve sunuculuk eğitimi almıştır. Ardından Amerika Kingsborough Community College’de İngilizce dil eğitimi almıştır. New York Üniversitesi’nde ise röportaj dersleri almıştır. En son Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışma Merkezi bünyesinde Spor İletişimi eğitim programını tamamlamıştır. 2016 senesinde Turque Diplomatique dergisinde staj yapmıştır.

2021 yılında çalışma hayatına başladığı A Spor ekranlarında haber programı sunucusu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Spor severlerin de hayatını merak ettiği güzel isim zaman zaman maç önü yayınları, zaman zaman da muhabir olarak ekran karşısına çıkmıştır. 2022 yılında ise Gün Ortası isimli program için kamera karşısına geçmiştir.

Resmi instagram hesabı @gedikdemett ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz